Gyári alkalmazott/ Betaníttott munka/ Segéd munka

vor 3 Wochen

Bruchsal, Deutschland Select GmbH Vollzeit
Gyári alkalmazott/ Betaníttott munka/ Segéd munka (Produktionsmitarbeiter/ Helfer)

Vonzó bér, biztos és pontos fizetés:

A termelésben dolgozó alkalmazottként izgalmas feladatok várnak rád egy nagyszerü cégnél a közeledben, átvételi lehetőséggel.

Deine Vorteile für mehr Spaß im Job:
  • Az otthonhoz közeli munkahely, amelyet a Select garantál
  • Bejárási támogatás
  • Számos juttatás és munkavállalói kedvezmény
  • Ajánld be most hozzánk ismerösödet, rokonodat, és kaphatsz akár 500 eurós bónuszt is érte

Deine Aufgaben

Feladat:

  • Alkatrészek sorjázása, valamint a gyártott termékek összekészítése, raklapra pokolása
  • Gyártásban segédkezés valamint alkatrészek lézeres eszközzel történő vágása.
  • Egy müszak

Das bringst Du mit

Elvárás:

  • Nincs szükséged semmilyen szakmai előképzettségre - az újoncokat is szívesen látjuk
  • Fizikailag fitt és kitartó vagy
  • Szeretsz csapatban dolgozni - kollégáid számíthatnak rád.
  • Szeretsz segítséget nyújtani

Dein neuer Arbeitsplatz

Bruchsali székhelyű ügyfélcégünk az acélipar egyik vezető vállalata. Ezért több motivált munkavállalót is keresünk a csapat erősítésére

Jobversprechen
  • Vollzeit
  • Übernahmeoption
  • Bezahlung: 15 €
  • Keine Schicht
  • Urlaubs- & Weihnachtsgeld

Fontos számodra, hogy jól érezd magad a munkahelyeden, és hogy jó kollégáid legyenek? Akkor várjuk jelentkezésdet most

  • Bruchsal, Deutschland Select GmbH Vollzeit

    **Vonzó bér, biztos és pontos fizetés: A termelésben dolgozó alkalmazottként izgalmas feladatok várnak rád egy nagyszerü cégnél a közeledben, átvételi lehetőséggel. **Deine Vorteile für mehr Spaß im Job**: - Az otthonhoz közeli munkahely, amelyet a Select garantál - Bejárási támogatás - Számos juttatás és munkavállalói...