Gyári Alkalmazott/­ Betaníttott Munka/­ Segéd

vor 2 Wochen

Bruchsal, Deutschland Select GmbH Vollzeit

**Vonzó bér, biztos és pontos fizetés:
A termelésben dolgozó alkalmazottként izgalmas feladatok várnak rád egy nagyszerü cégnél a közeledben, átvételi lehetőséggel.

**Deine Vorteile für mehr Spaß im Job**:

- Az otthonhoz közeli munkahely, amelyet a Select garantál
- Bejárási támogatás
- Számos juttatás és munkavállalói kedvezmény Ajánld be most hozzánk ismerösödet, rokonodat, és kaphatsz akár 500 eurós bónuszt is érte

**Deine Aufgaben**:
Feladat:

- Alkatrészek sorjázása, valamint a gyártott termékek összekészítése, raklapra pokolása
- Gyártásban segédkezés valamint alkatrészek lézeres eszközzel történő vágása. Egy müszak
**Das bringst Du mit

Elvárás:

- Nincs szükséged semmilyen szakmai előképzettségre - az újoncokat is szívesen látjuk
- Fizikailag fitt és kitartó vagy
- Szeretsz csapatban dolgozni - kollégáid számíthatnak rád. Szeretsz segítséget nyújtani
- **:Dein neuer Arbeitsplatz

Bruchsali székhelyű ügyfélcégünk az acélipar egyik vezető vállalata. Ezért több motivált munkavállalót is keresünk a csapat erősítésére
**- Fontos számodra, hogy jól érezd magad a munkahelyeden, és hogy jó kollégáid legyenek? Akkor várjuk jelentkezésdet most _
- Deine Benefits_

  • Bruchsal, Deutschland Select GmbH Vollzeit

    Gyári alkalmazott/ Betaníttott munka/ Segéd munka (Produktionsmitarbeiter/ Helfer)Vonzó bér, biztos és pontos fizetés: A termelésben dolgozó alkalmazottként izgalmas feladatok várnak rád egy nagyszerü cégnél a közeledben, átvételi lehetőséggel.Deine Vorteile für mehr Spaß im Job:Az otthonhoz közeli munkahely, amelyet a Select...