Operatori CNC zona Bavariei, cazare gratuita

vor 2 Monaten

Donauwörth, Bayern, Deutschland TEMPTON Personaldienstleistungen GmbH Vollzeit
Suntem în căutarea unor Operatori CNC pentru a se alătura echipei noastre din zona Bavariei.

Responsabilități:

Programarea și operarea mașinilor CNC conform specificațiilor date
Asigurarea calității pieselor prelucrate
Menținerea curățeniei și bunei funcționări a echipamentelor

Cerințe:

Experiență anterioară în operarea mașinilor CNC
Formare profesionala in domeniu
Cunostinte de limba germana (cel putin conversational-A2)
Capacitatea de a lucra dupa plan

Oferta;

Salariu negociabil in functie de competente si calificari
Ore suplimentare platite
Cazare oferita gratuit de catre angajator
Toate asigurarile platite
Consultanta pe toata perioada contractuala, atat in limba germana cat si in romana
Angajare pe perioada indelungata prin firma germana Tempton Personaldienstleistungen GmbH cu sanse bune de a va fi preluat contractul de catre clientul respectiv;
Decontare transport in limita a 150€, dupa prima luna de lucru.

Asteptam cu interes aplicatia dumneavoastra si sa ne cunoastem.

  • Donauwörth, Bayern, Deutschland TEMPTON Personaldienstleistungen GmbH Vollzeit

    Descriere post: Sudori Compania noastră caută sudori pentru zona Bavaria in fabrici. Responsabilități:Realizarea sudurilor conform specificațiilor tehnice;Lucrul cu diverse tipuri de materiale și echipamente de sudură;Asigurarea calității lucrărilor efectuate;Respectarea normelor de securitate și protecția muncii.Cerințe:Experiență anterioară...

  • Donauwörth, Deutschland TEMPTON Personaldienstleistungen GmbH Vollzeit

    Operatori CNC zona Bavariei, cazare gratuita Suntem în căutarea unor Operatori CNC  pentru a se alătura echipei noastre din zona Bavariei.  Responsabilități: Programarea și operarea mașinilor CNC conform specificațiilor date Asigurarea calității pieselor prelucrate Menținerea curățeniei și bunei funcționări a...

    Descriere post: Sudori  Compania noastră caută sudori pentru zona Bavaria in fabrici.  Responsabilități: Realizarea sudurilor conform specificațiilor tehnice; Lucrul cu diverse tipuri de materiale și echipamente de sudură; Asigurarea calității lucrărilor efectuate; Respectarea normelor de securitate și protecția...