Sudori zona Bavariei, cazare gratuită

vor 1 Monat

Donauwörth, Bayern, Deutschland TEMPTON Personaldienstleistungen GmbH Vollzeit
Descriere post: Sudori
Compania noastră caută sudori pentru zona Bavaria in fabrici.
Responsabilități:

Realizarea sudurilor conform specificațiilor tehnice;
Lucrul cu diverse tipuri de materiale și echipamente de sudură;
Asigurarea calității lucrărilor efectuate;
Respectarea normelor de securitate și protecția muncii.

Cerințe:

Experiență anterioară în sudură (MIG/MAG sau TIG);
Formare profesionala in domeniu;
Cunostinte de limba germana (cel putin conversational-A2);
Capacitatea de a lucra dupa plan;

Beneficii:

Salariu negociabil in functie de competente si calificari;
Ore suplimentare platite;
Cazare oferita gratuit de catre angajator;
Toate asigurarile platite;
Consultanta pe toata perioada contractuala, atat in limba germana cat si in romana;
Angajare pe perioada indelungata prin firma germana Tempton Personaldienstleistungen GmbH cu sanse bune de a va fi preluat contractul de catre clientul respectiv;
Decontare transport in limita a 150€, dupa prima luna de lucru.

Așteptăm cu interes aplicatia dumneavoastra si să ne cunoaștem.

  • Donauwörth, Bayern, Deutschland TEMPTON Personaldienstleistungen GmbH Vollzeit

    Operatori CNC zona Bavariei, cazare gratuitaSuntem în căutarea unor Operatori CNC pentru a se alătura echipei noastre din zona Bavariei. Responsabilități:Programarea și operarea mașinilor CNC conform specificațiilor dateAsigurarea calității pieselor prelucrateMenținerea curățeniei și bunei funcționări a echipamentelorCerințe:Experiență...

  • Donauwörth, Deutschland TEMPTON Personaldienstleistungen GmbH Vollzeit

    Descriere post: Sudori  Compania noastră caută sudori pentru zona Bavaria in fabrici.  Responsabilități: Realizarea sudurilor conform specificațiilor tehnice; Lucrul cu diverse tipuri de materiale și echipamente de sudură; Asigurarea calității lucrărilor efectuate; Respectarea normelor de securitate și protecția...

    Operatori CNC zona Bavariei, cazare gratuita Suntem în căutarea unor Operatori CNC  pentru a se alătura echipei noastre din zona Bavariei.  Responsabilități: Programarea și operarea mașinilor CNC conform specificațiilor date Asigurarea calității pieselor prelucrate Menținerea curățeniei și bunei funcționări a...