Pracownik produkcji w rozlewni mleka, Niemcy

vor 1 Monat

Brandenburg, Deutschland InterKadra Sp. z o.o. Vollzeit

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 17-letnim doświadczeniem na rynku. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Obecnie dla naszego Klienta z Niemiec -Producenta bio-nabiału poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • załadunek palet,
  • sortowanie towarów w kubkach,
  • obsługa maszyn w rozlewni,
  • napełnianie i pakowanie zgodnie ze specyfikacją produkcji,
  • sprzątanie i utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Oczekujemy:

  • znajomości języka angielskiego na poziomie minimum A2,
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenia w pracy na produkcji,
  • prawa jazdy + samochodu na dojazd z zakwaterowania.

Nasza oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie ok 2300 euro brutto miesięcznie,
  • dodatki do wypłaty,
  • praca w systemie 3-zmianowym,
  • zakwaterowanie.

LOKALIZACJA: Münchehofe, blisko granicy z Polską

  • Pracownik produkcji

    vor 2 Monaten

    InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 17-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko: ...

    vor 2 Wochen