Kierowca C+E

vor 3 Wochen

Nuremberg, Deutschland PowerJobs Sp. z o.o. Vollzeit

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie koordynatorów i terminowe wypłaty. Aplikuj i pracuj dla najlepszych

Miejsce pracy : Niemcy, okolice Norymbergii

Zadania:

  • kierowca C+E dla dużego koncernu spożywczego;
  • trasy wokół komina;
  • transport towarów do stałych klientów;
  • praca 5 dni w tygodniu.

Wymagania:

  • konieczne prawo jazdy kat. C+E;
  • własny samochód na wyjazd będzie dodatkowym atutem;
  • mile widziane podstawy języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową od 17€ do 18,50 euro brutto;
  • możliwość dużej ilości godzin;
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • zatrudnienie na polskiej umowie o pracę;
  • składki ZUS od średniej krajowej;
  • dofinansowanie do mieszkania;
  • premię za posiadanie samochodu : 50-100 euro netto/mies.;
  • PowerBonus - 450 zł netto za polecenie znajomego.
  • Kierowca C+E

    vor 2 Wochen

    Kierowca C+EMiejsce pracy: okolice Norymbergii Twój zakres obowiązkówkierowca C+E dla dużego koncernu spożywczego;trasy wokół komina;transport towarów do stałych klientów;praca 5 dni w tygodniu.Wymagania pracodawcykonieczne prawo jazdy kat. C+ E.Mile widzianewłasny samochód na wyjazd;podstawy języka niemieckiego.Pracodawca oferujeatrakcyjną...