ELEKTRYK BUDOWLANY

vor 2 Monaten

Freiberg, Deutschland Die Elbmonteure Vollzeit

Zadania:

Montaż nowych instalacji elektrycznych lub/i naprawa istniejących na obiektach budowlanych Samodzielna praca z rysunkiem technicznych Podłączanie gniazdek, rozdzielni, oświetlenia itp.

Wymagania :

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego Wykształcenie o kierunku elektrycznym Doświadczenia jako elektryk, mile widziane na stanowisku elektryka budowanego Aktualne uprawnienia Zaangażowanie i motywacja do pracy Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

O nas:

Firma z siedzibą w Hamburgu i Dreźnie wspomagają firmy w regionie i całych Niemczech w projektach z technicznym wyposażeniem budynków. Naszą podstawową działalnością jako dostawcy usług personalnych jest profesjonalne świadczenie usług montażowych w zakresie ogrzewania, kanalizacji, chłodnictwa / klimatyzacji, wentylacąji, elektroniki oraz budowy r. Wzbogać nasz 400-osobowy zespół swoim know-how w przyszłości

Oferujemy:

niemiecka umowa o pracę atrakcyjne wynagrodzenie + dieta do 30 dni urlopu w roku dodatki urlopowe i bożonarodzeniowe wysokiej jakości wyposażenie narzędziowe i maszynowe praca w stałych zespołach elastyczne modele pracy odzież robocza indywidualna polskojęzyczna osoba do kontatu, równiez w weekendy organizacja zakwaterowania na miejscu pracy przez pracodawcę