Kierownik budowy lub brygadzista przy budowie mostów stalowych

vor 2 Wochen

Sande, Deutschland Züblin Stahlbau GmbH Vollzeit

Aufgaben

Jeśli chcesz podjąć się następujących zadań i pomóc nam iść naprzód, zgłoś się

Zarządzanie placem budowy i montażem naszych projektów budowy mostów na miejscu Organizowanie rozmieszczenia personelu, sprzętu i materiałów Profesjonalne kierowanie, instruowanie, wspieranie i zarządzanie zespołem na placu budowy Wdrażanie środków bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska Pełnienie funkcji łącznika między klientami, kierownictwem działu, nadzorem budowlanym iwładzami Koordynacja harmonogramu i monitorowanie projektów budowlanych

Qualifikationen

Czy posiadasz następujące kwalifikacje i chcesz się dalej rozwijać? U nas wszystkie ścieżki są otwarte.

Ukończone szkolenie techniczne z solidnym praktycznym doświadczeniem zawodowym w dziedzinie konstrukcjistalowych, budowy mostów lub zbiorników. Niezależny, autonomiczny i niezawodny sposób pracy Wysokie umiejętności organizacyjne i asertywność Pełne szacunku, wspierające umiejętności przywódcze na równym poziomie Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, języki obce będą dodatkowym atutem Gotowość do podróżowania w kraju i za granicą Prawo jazdy kategorii B

Wir bieten

Z nami wszystkie drogi są dla Ciebie otwarte. Czeka na Ciebie interesujące pole działania, które sam możeszkształtować, praca w koleżeńskich zespołach, ekscytujące projekty, znane duże budowy oraz podnoszenie kwalifikacji wwykonywanym zawodzie w postaci szkoleń organizowanych przez firmę. Zapewniamy regularne, comiesięczne wypłatywynagrodzeń , 30 dni urlopu, dodatek urlopowy oraz swiateczny, ubezpieczenie zdrowotne, system emerytalny,grupowe ubezpieczenie od wypadków, imprezy integracyjne, imprezy pracownicze i zajęcia sportowe. Czekamy naPaństwa dokumenty aplikacyjne, jeżeli to możliwe w języku niemieckim, z podaniem najwcześniejszego możliwegoterminu rozpoczęcia pracy, za pośrednictwem formularza online.