Inspektor Kontroli Jakosci

vor 1 Monat

Grünheide Mark, Deutschland Manpower Vollzeit
Inspektor Kontroli Jakosci (m/w/d)Twoja praca u naszego renomowanego producenta pojazdów elektrycznych w Grünheide:

Szukasz pracy? My mamy dla Ciebie odpowiedni?Naszym klientem jest wiod?cy producentpojazdów elektrycznych w Brandenburgii. Obecnie poszukujemy kilku inspektorów jako?ci (m/w/d) do wsparcia najnowocze?niejszej produkcji.Sta? si? cz??ci? tego post?pu i rozpocznij nowa prace w Grünheide wraz z Manpower.

W Grünheide oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 21,46EUR/brutto za godzine, plus dodatki
  • Bogate ?wiadczenia socjalne,premie urlopowe i ?wi?teczne
  • Stabilne zatrudnienie w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zespó? Manpower na miejscu, który odpowie na Twoje pytania dotycz?ce pracy
  • Ekskluzywne rabaty pracownicze w ponad 600 sklepach i portalach internetowych
Twoje zadania w Grünheide:

  • Dokumentowanie i monitorowanie wszystkich etapów produkcji w celu zapewnienia zgodno?ci z najwy?szymi standardami jako?ci
  • Skrupulatna analiza i identyfikacja wszelkich potencjalnych usterek, a tak?e opracowywanie dzia?a? koryguj?cych
  • Efektywna komunikacja z zespo?em produkcyjnym w celu szybkiego rozwi?zania problemów jako?ciowych
  • Kontrola wizualna i wsparcie przy prostych zadaniach
Oczekujemy:

  • Masz do?wiadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomo?? standardów jako?ciowych oraz procedur kontrolnych
  • Dok?adno?? i skrupulatno?? w identyfikacji usterek
  • Mo?esz pracowa? w systemie zmianowym, aby wspiera? swój zespó?
  • Twoj j.niemiecki lub j.angielski jest na poziomie B1 (komunikatywnym)
Skorzystaj z naszego portalu aplikacyjnego:

Najszybciej do nas dotrzesz poprzez przycisk Aplikuj/Bewerben-Button?yjemy w ró?norodno?ci i równych szansach, dlatego ch?tnie przyjmujemy zg?oszenia od osób niepe?nosprawnych. Wszystkie osobiste sformu?owania w og?oszeniu o prac? nale?y postrzega? w sposób neutralny pod wzgl?dem p?ci.

  • Grünheide (Mark), Deutschland Manpower Vollzeit

    Inspektor Kontroli Jakosci (m/w/d)Twoja praca u naszego renomowanego producenta pojazdów elektrycznych w Grünheide:Szukasz pracy? My mamy dla Ciebie odpowiedni?!Naszym klientem jest wiod?cy producentpojazdów elektrycznych w Brandenburgii. Obecnie poszukujemy kilku inspektorów jako?ci (m/w/d) do wsparcia najnowocze?niejszej produkcji.Sta? si? cz??ci?...