Operator maszyn CNC

vor 2 Wochen

Northeim, Deutschland König SE & Co. KG Vollzeit
Stelleneinleitung

  Operator CNC

To oferujemy

-       Umowę o pracę na czas nieokreślony

-       Premię powitalna w wysokości 300€

-       Wynagrodzenie wyższe niż przewidywane w układzie taryfowym,

- Dodatki wakacyjne i świąteczne (Weihnachtsgeld, Urlaubsgeld).

-       Do 30 dni urlopu płatnego w roku

-       Wyngrodzenie wypłacane w terminie

-       Atrakcyjne projekty w uznanych przedsiębiorstwach.

-       Składki i podatki odprowadzane w Niemczech

-       Opiekę polskiego koordynatora

-       Możliwość pobierania

zaliczek już po pierwszym przepracowanym tygodniu

Twoje zadania

-      Obsługa tokarek lub frezarek CNC

-      Ustawianie i przezbrajanie maszyny

-      Wymiana narzędzi do obróbki

-      Kontrola jakościwykonywanych detali

-      Czyszczenie i konserwacja maszyn do obróbki

Twój profil

-       Doświadczenie w obsłudze tokarek albo frezarek CNC

-       Mile widziane techniczne wykształcenie zawodowe (nie jest to warunek konieczny)

-       Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

-       Mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego (nie jest to warunek konieczny)

-       Znajomość sterowania FANUC będzie atutem (umiejętność programowania nie jest wymagana, produkcja seryjna)

-       Prawo jazdy i własny samochód (warunek konieczny)

Czekamy na Ciebie

Cieszymy się na wasze zgłoszenia