Mehr sehen Kollabieren

Pomocnik Produkcji

vor 2 Monaten

Bad Langensalza, Deutschland BERGMAN ENGINEERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Vollzeit

BERGMAN Deutschland GmbH jako spółka Bergman Engineering nieprzerwanie od 2012 zatrudnia kompetentnych i wykwalifikowanych pracowników z Polski dla niemieckich firm z branży przemysłowej. Branże, na których znamy się najlepiej to: motoryzacja, elektromobilność, budowa maszyn, metalurgia, tworzywa sztuczne, logistyka, elektrotechnika, elektronika. Ihr Spezialist im Fachkräftebereich

Obecnie dla naszego Klienta - międzynarodowego producenta felg ze stopów lekkich dla przemysłu motoryzacyjnego zatrudniającego na całym świecie ponad 4500 pracowników – poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania:

  • Praca przy produkcji produktów z branży motoryzacyjnej
  • Realizacja pracy według otrzymanych instrukcji
  • Kontrola jakości, oddzielanie i naprawa wadliwych komponentów
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oczekujemy:

  • Doświadczenia zawodowego w pracy produkcyjnej i obsłudze maszyn
  • Dobrej znajomości języka niemieckiego (min. B1) – warunek konieczny
  • Gotowości do pracy w systemie 5-brygadowym
  • Gotowości do podjęcia pracy w okolicach Erfurtu w Niemczech (Bad Langensalza)
  • Mile widziane: uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • Atrakcyjną lokalizację pracy
  • Stabilne zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę w firmie BERGMAN Deutschland GmbH
  • Pracę u naszego Klienta – producenta felg aluminiowych
  • Organizację i pokrycie kosztów zakwaterowania
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 14€ brutto za godzinę (dodatkowo za pracę w godzinach popołudniowych: +1,65€/h i za pracę w godzinach nocnych: +3,10€/h)
  • Dodatki zmianowe wypłacane za pracę w niedziele 70% oraz święta 100%
  • Dodatek urlopowy oraz dodatek świąteczny
  • Wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów (stała opieka polskojęzycznego Koordynatora)
  • Niemiecki pakiet socjalny i zdrowotny (ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych, opieka medyczna)
  • Wsparcie w uzyskaniu meldunku (w tym Steuer-ID) oraz zasiłku na dzieci (Kindergeld)
  • Program poleceń pracowniczych – Poleć nas
  • Gwarantowany urlop wypoczynkowy (28 dni na rok)
  • Możliwość uzyskania dodatkowych benefitów (np. kart paliwowych) przy współpracy z Koordynatorem
  • Przyjazne i atrakcyjne środowisko pracy
  • Narzędzia pracy, w tym ubrania robocze
  • Możliwość długoterminowej współpracy

Wir haben weitere aktuelle Stellen in diesem Bereich, die Sie unten finden können

  • Pomocnik Produkcji

    vor 2 Wochen

    Bad Langensalza, Thüringen, Deutschland BERGMAN ENGINEERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Vollzeit

    BERGMAN Deutschland GmbH jako spółka Bergman Engineering nieprzerwanie od 2012 zatrudnia kompetentnych i wykwalifikowanych pracowników z Polski dla niemieckich firm z branży przemysłowej. Branże, na których znamy się najlepiej to: motoryzacja, elektromobilność, budowa maszyn, metalurgia, tworzywa sztuczne, logistyka, elektrotechnika, elektronika....

    Vor 7 Tagen

    Bad Essen, Deutschland Manpower Vollzeit

    Pomocnik produkcji (gn) **Szukasz pracy?!**: My szukamy Ciebie, **pomocnika** (gn), do natychmiastowego startu w miejscu B**ad Essen (Lintorf)**! **Nasza oferta**: - Stawka godzinowa w wysoko?ci **13,60 €** za godzin?/brutto - Dodatki zmianowe - ** Dodatki ?wi?teczne i urlopowe**: - Sto?ówka na miejscu - ** Premia powitalna 250 € brutto**: -...

  • Bad Kreuznach, Deutschland Franz & Wach Personalservice GmbH Vollzeit

    **Oferujemy**: - Praca w pełnym lub niepełnym (do 30h/tygodniowo) wymiarze czasu pracy - Rozmawiamy po Niemiecku, Polsku, Angielsku - Wynagrodzenie według taryfy BAP - Miejsce pracy łatwo dostępne komunikacją publiczną - Organizacja dojazdów do pracy z dworca głównego w Mainz **Profil kandydata**: - Jesteś sprawny fizycznie - Jesteś osobą...