elektromonter - Niemcy

vor 3 Monaten

Frankfurt, Deutschland Randstad Polska Vollzeit

Dla jednego z naszych Klientów - firmy świadczącej kompleksowe usługi w zakresie wykonywania nowych instalacji elektrycznych oraz modernizacji dla przemysłu maszynowego -  poszukujemy osób do zespołu.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B (firma pomaga w otwarciu działalności i pokrywa koszty obsługi księgowej)
  • pracę na terenie Niemiec
  • wyjazdy w systemie 3/1 (3 tyg. pracy w Niemczech i 1 tydz. wolnego)
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • firma pokrywa koszty noclegu i dojazdu do pracy

zadania

  • okablowywanie instalacji elektrycznych i montaż tras kablowych
  • podłączanie szaf sterowniczych oraz paneli kontrolnych
  • podłączanie instalacji elektrycznych (silniki, czujniki, AKPiA itp.) do szaf rozdzielni

oczekujemy

  • wykształcenia technicznego lub zawodowego w kierunku: elektryk, elektrotechnik lub pokrewne
  • aktualnych uprawnienia SEP
  • umiejętności samodzielnego posługiwania się dokumentacją elektryczną
  • prawa jazdy kat. B
  •  znajomości j. angielskiego lub niemieckiego- mile widziana

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Pomocnik elektryka

    vor 2 Wochen

    Frankfurt, Deutschland ELEKTROMONTER-JAWORZNO sp. z o.o. Vollzeit

    Pomocnik elektrykaMiejsce pracy: FrankfurtTwój zakres obowiązkówpomoc w pracach elektryka,pomoc przy instalowaniu i uruchamianiu maszyn i urządzeń elektrycznych,skręcanie konstrukcji i tras kablowych,układanie kabli, paskowanie i deklowanie drabin i koryt,wykonywanie w/w obowiązków także na wysokości (praca na rusztowaniu, podnośnikach i innych...