OPERATOR MAȘINI DE PRODUCȚIE

vor 3 Wochen

Löningen, Deutschland Schne-frost Vollzeit

Responsabilitati (dupa instruirea corespunzatoare):

Intelegerea comenzilor si furnizarea materiilor prime si auxiliare Configurarea, incarcarea, operarea si punerea in functiune a masinilor de productie sau ambalare Monitorizarea procesului de productie sau ambalare Executarea planului de productie si ambalare planificat Corectarea problemelor privind calitatea produsului Pregatirea si curatarea masinilor respectand normele de igiena

Conditii de angajare:

Studii medii Aptitudini tehnice si cunostinte privind industria alimentara prezinta avantaj Muncitorii necalificati , de ex Brutari, Bucatari , Macelari sau Lacatusi mecanici sunt bineveniti Seriozitate si responsabilitate Flexibilitate si lucrul in echipa Disponibilitatea de a lucra in 3 schimburi Carnet de conducere (cat B- constituie avantaj)

Oferta noastra:

Salar atractiv Un loc de munca sigur, intr-o unitate familiala de renume Lucrul cu masini de productie moderne Concediu platit (30 zile/an) Echilibru intre viata privata si viata profesionala datorita programului de lucru Sustinere privind dezvoltarea dumneavoastra personala si profesionala Masa de pranz la cantina unitatii, la un pret atractiv Asigurarea si curatarea gratuita a hainelor de lucru Reducere la pachetul sportiv (Hansefit) Plata celui de-al 13 Salar (Bonificatie anuala)

In cazul in care ti-am trezit interesul si doresti sa lucrezi alaturi de oameni cu experienta intr-o firma serioasa , te rugam sa trimiti CV-ul pe adresa de E-Mail: -frost.de
Ne bucuram sa te avem in echipa