Termelési alkalmazott

vor 1 Monat

Leingarten, Deutschland Select GmbH Vollzeit
Termelési alkalmazott (betanított munka) teljesítménybónusszal (Produktionsmitarbeiter mit Leistungsbonus)Deine Benefits

Vonzó kereset, biztos és pontos fizetés:

Teljes munkaidős termelési alkalmazottként teljesítménybónusszal izgalmas és változatos munkakörre számíthatsz, átvételi lehetöséggel

Vorteile für Dich, die sich bezahlt machen:

Amit kínálunk:

  • 100%-ban biztonságos és pontos bérfizetés mindvégig
  • 30%-os délutáni pótlék 19:00 és 22:00 óra között
  • 30%-os éjszakai pótlék 22:00 és 6:00 óra között
  • Teljesítménybónusz, akár havi 204 euróig (átlagosan)
  • Bízz a know-how-nkban (tudjuk hogyan), hogy a következő néhány hónapban átvegyenek
  • Munkahelyeden átfogó képzésre számíthatsz
  • Kiváló minőségű munkaruházatot kapsz az Engelbert Strausstól
Deine Aufgaben

Feladat:

  • Üvegtáblák kézi megmunkálása és a tömítőgumik rögzítése
  • Üvegen lévő hibák felismerésére és írásban dokumentálása
  • Gép anyaggal ellátása és az utasítások szerinti munkavégzés
Das bringst Du mit

Elvárás:

  • Szakmai képzettség nem elvárás
  • Hajlandó vagy 3 műszakban dolgozni
  • Szívesen dolgozol csapatban egy nagy cégnél
  • Erös A2 szintü német nyelvtudás
  • Tapasztalat a gyártásban
  • Szállást bejárást egyénileg kell megoldani
Dein neuer Arbeitsplatz

Leingarteni székhelyű ügyfélcégünk az autóipar beszállítója. Téged keresünk a csapat erösítésére

Jobversprechen
  • Vollzeit
  • Übernahmeoption
  • 35-40 óra/hét
  • Bezahlung: 13,50 €-13,70€ bruttó órabér
  • 3-Schicht-Betrieb
  • Urlaubs- & Weihnachtsgeld

Pontos és biztos fizetéssel járó munka érdekel? Akkor jó helyen jársz Jelentkezz most gyorsan és egyszerűen

  • Leingarten, Deutschland Select GmbH Vollzeit

    **Vonzó kereset, biztos és pontos fizetés**: Teljes munkaidős termelési alkalmazottként teljesítménybónusszal izgalmas és változatos munkakörre számíthatsz, átvételi lehetöséggeö **Vorteile für Dich, die sich bezahlt machen**: 100%-ban biztonságos és pontos bérfizetés mindvégig 30%-os délutáni pótlék 19:00 és 22:00 óra...