Pracownik produkcji

Gefunden in: Talent DE C2 - vor 2 Wochen

Stralendorf, Deutschland ecojob Vollzeit

Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczamy pracowników do branży przemysłowej, automotive, medycznej i farmaceutycznej, budowalnej.

W tej chwili dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik produkcji, praca na terenie Niemiec

Stanowisko pracy: Pracownik produkcji, praca na terenie Niemiec.

Twój zakres obowiązków:

- składanie elementów do nadbudowy samochodu ciężarowego 3,5 T oraz 7,5 T,

- docinanie ścian, montowanie elementów, klejenie części za pomocą silikonu,

- montaż instalacji elektrycznych i teletechnicznych, budowanie tras kablowych, układanie kabli w kabinie,

- montaż i podłączenie przewodów elektrycznych, reflektorów, świateł obrysowych, kamer cofania w samochodzie,

- montaż wind w samochodzie ciężarowym,

- montowanie hydrauliczne,

- składanie gotowych elementów nadbudowy samochodu ciężarowego.

Nasze wymagania:

- znajomość zagadnień elektrycznych i/lub teletechnicznych,

- umiejętność czytania dokumentacji projektowej,

- samodzielność i solidność w realizacji zadań,

- uczciwości oraz otwartości na nowe wyzwania i obowiązki,

- mile widziane wykształcenie elektryczne,

- praktyczna obsługa elektronarzędzi.

Co oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę;

- stawka godzinowa: 15,50 euro brutto;

- możliwość pracy w nadgodzinach,

- pracodawca zapewnia i pokrywa koszty zakwaterowania.

Prosimy o przesyłanie CV przez przycisk aplikuj.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 12864.

  • Monter / Pomocnik

    Gefunden in: GoWork PL S2 - vor 2 Wochen

    Stralendorf, Deutschland PHH Personaldienstleistung GmbH Vollzeit

    Dla naszego partnera, producenta pojazdów, specjalizującego się w produkcji układów wymiennych, naczep skrzyniowych, zabudów stałych oraz elementów układów, poszukujemy: Monterów Monter / Pomocnik19073Obowiązki Przy pomocy pistoletu na klej laczenie roznych elementow ...