Fémmegmunkáló/Betanított munka

vor 2 Monaten

Waghäusel, Deutschland Select GmbH Vollzeit
Fémmegmunkáló/Betanított munka (Metallbearbeiter/Produktionsmitarbeiter)

Vonzó kereset, teljes munkaidős pozíció, biztos és pontos fizetés:

Fémmunkásként (m/f/d) remek munkahelyi légkörű állás vár az infrastruktúra és műszaki épületek vezető gyártójánál Waghäusel-Kirrlachban, ahol nagy esélyed van az átvételre.

Vorteile, die richtig Spaß machen:

Amit kínálunk:

  • Kiváló fizetés és nagyszerű kollégák, akiknek minden nap örülsz
  • Kollegális, családias munkakörnyezet
  • Megbízható légkör, bőven elegendő hely a jó hangulathoz és hogy a munkahely jól érezd magad
  • Mint egy család, minden helyzetben támogatunk, és melletted állunk
  • Szabályozott, stresszmentes munkaidő, amely hagy időt a családodra és a hobbira

Deine Aufgaben

A következö fémfeldolgozási feladatok várnak rád:

  • Fémlemez megmunkálása, furás, szerelvények megmunkálása a munkadarabokhoz
  • Felelösség a gép müködéséért
  • A kész alkatrészek szemrevételezéses ellenőrzése
  • Az alumínium ajtók és tokok köztes és végső összeszerelése

Das bringst Du mit

Elvárás:

  • Műszaki képzettség és megbízhatóság
  • Ideális esetben már van némi tapasztalatod a fémmegmunkálásban
  • 2 műszakos munkavégzés vállalása
  • Legjobb esetben van autód és érvényes jogosítványod
  • Teljes munkaidő vállalása

Dein neuer Arbeitsplatz

Egy izgalmas munka vár a fémszerkezetek területén. Légy te is a családias csapat tagja

Jobversprechen
  • Teilzeit
  • Übernahmeoption
  • 40 óra/hét
  • Bezahlung: 13,50 € - 16,50€
  • 2-Schicht-Betrieb
  • Urlaubs- & Weihnachtsgeld

Fontos számodra, hogy jól érezd magad a munkahelyeden, és a kollegális összetartás? Akkor várjuk jelentkezésedet