Demolator în Eppingen

vor 1 Woche

Eppingen, Baden-Württemberg, Deutschland Select GmbH Vollzeit
De ce să te alături echipei noastre?

Ca angajat al Select GmbH, vei beneficia de o atmosferă de lucru plăcută și de oportunități de dezvoltare profesionistă.

În calitate de muncitor în demolări și demontări, vei lucra într-o echipă dinamică și vei fi responsabil pentru construirea tavanelor și pereților pe linia de producție.

Responsabilități:
  • Construirea tavanelor și pereților pe linia de producție.
  • Lucrul conform desenelor tehnice pentru a asigura implementarea corectă.
  • Asamblarea, izolarea și etanșarea structuriilor.
  • Instalarea ferestrelor și ușilor și asigurarea componentelor de mascare pentru a obține rezultate perfecte.
  • Utilizarea diferitelor unelte de mână, cum ar fi șurubelnițe, ferăstrău, etc., pentru a efectua munca eficient și precis.
Profilul ideal:

Ca angajat, vei lucra în sistem cu 3 schimburi, chiar dacă în prezent lucrăm în sistem cu 2 schimburi.

Aveți abilități manuale și experiență în utilizarea uneltelor de mână.

În plus față de cerințele de mai sus, veți fi dispus să continuați să ajutați cu lucrăriile de redresare, dacă este necesar.

Informații despre post:

Pentru clientul nostru, un cunoscut producător de prefabricate din Eppingen, căutăm angajați de producție (m/f/d) cât mai curând posibil.

Detalii despre job:
  • Vollzeit
  • Übernahmeoption
  • 37,5 Std./Woche
  • Bezahlung: nach Vereinbarung
  • 2-Schicht-Betrieb

  • Eppingen, Baden-Württemberg, Deutschland Select GmbH Vollzeit

    Descrierea postuluiCa muncitor în demolări și demontări, veți lucra în echipă cu colegii noștri pentru a asigura implementarea corectă a proiectelor noastre.Responsabilitățile dvs. vor include:Construirea tavanelor și pereților pe linia de producție.Lucrarea conform desenelor tehnice pentru a asigura implementarea corectă.Asamblarea, izolarea...

  • Eppingen, Deutschland Select GmbH Vollzeit

    Muncitori în demolări si demontări in EppingenDeine PerspektivenSalariu atractiv, plata sigura si punctuala: Ca ajutor in productie , vă așteaptă în zona dvs. un loc de munca interesant si variat, cu opțiune de preluare!Oferim o subvenție tarifară pentru a vă ajuta la costuriile de transport și pentru a vă face naveta mai plăcută.Deine...