Mechanik maszyn budowlanych

vor 2 Wochen

Stephanskirchen, Bayern, Deutschland Allpersona GmbH Vollzeit
Ślusarz / Mechanik maszyn budowlanych / rolniczych

W Allpersona GmbH poszukujemy doświadczonego mechanika maszyn budowlanych / rolniczych, który będzie odpowiedzialny za konserwację, naprawę i remonty naszych urządzeń technicznych i maszyn produkcyjnych.

Wymagania:
  • Ukończone szkolenie zawodowe w dziedzinie metalu (np. ślusarz) lub jako mechanik maszyn budowlanych / rolniczych, mechanik przemysłowy, spawacz.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Oczekujemy dobrej znajomości zagadnień technicznych.
  • Pożądana jest podstawowa znajomość spawania MAG i TIG oraz konwencjonalnego toczenia i frezowania.
  • Znajomość języka niemieckiego min. B2.
  • Prawo jazdy i własny samochód.
  • Gotowość do podjęcia pracy za granicą.
Oferujemy:
  • Pracę w dobrze prosperującej i rozwijającej się firmie.
  • Zróżnicowany, zorientowany na rozwój obszar odpowiedzialności w ramach kolegialnego zespołu o wysokim stopniu odpowiedzialności osobistej.
  • Bezpłatne gorące napoje w godzinach pracy.
  • 25 dni urlopu.
  • Brak zmian weekendowych i nocnych.
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności.
  • Pomoc polskojęzycznego opiekuna.
  • Zatrudnienie na niemieckich warunkach.
  • Zagwarantowane zakwaterowanie.

Jeśli interesuje Cię ten stanowisko, prosimy o przesłanie swoich dokumentów aplikacyjnych w języku polskim lub niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem kandydata.

  • Stephanskirchen, Bayern, Deutschland Allpersona GmbH Vollzeit

    Opis stanowiska:Wykonujemy konserwację, naprawę i remonty naszych urządzeń technicznych i maszyn produkcyjnych.Zmieniamy format na maszynach pakujących.Naprawiamy i konserwujemy nasze tabletkarki.Wykonujemy proste prace spawalnicze.Wymagania:Ukończone szkolenie zawodowe w dziedzinie metalu (np. ślusarz) lub jako mechanik maszyn budowlanych /...