Ogrodniczy Pracownik Terenowy

vor 3 Wochen

Berlin, Berlin, Deutschland WISAG Garten- und Landschaftspflege Berlin-Brandenburg GmbH & Co. KG Vollzeit
Brygadzista Prac Terenowych

WISAG Garten- und Landschaftspflege Berlin-Brandenburg GmbH & Co. KG poszukuje doświadczonego Brygadzistę Prac Terenowych do swojej firmy.

Opis Stanowiska:
  • Prowadzenie prac terenowych w zakresie kształtowania terenu, pielęgnacji oraz nasadzeń roślin,
  • Prace pielęgnacyjne na zewnątrz,
  • Odśnieżanie, grabienie liści itp.,
  • Umiejętność obsługi sprzętu ogrodniczego (pilarka, kosiarka, itp.),
  • Sprawowanie bieżącego nadzoru nad powierzoną grupą pracowników i procesem realizowanych przez nią prac.
Wymagania:
  • Prawo jazdy kat. B lub B+E,
  • Samodzielność w działaniu i komunikatywność,
  • Znajomość języka niemieckiego (min. komunikatywna),
  • Idealne doświadczenie lub ukonczona szkola w kierunku jako ogrodnik w ogrodnictwie i kształtowaniu krajobrazu, budowniczy dróg, wykonawca specjalnych robót inżynieryjnych, kopacz studni, leśniczy, rolnik lub podobne,
  • Umiejętność planowania prac dla podległego zespołu,
  • Odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań.
Co oferujemy:
  • Oferujemy stabilne zatrudnienie na pełen etat z niemieckim pracodawcą bez pośrednika,
  • Wysokość wynagrodzenia zależna jest od Twojego doświadczenia, kwalifikacji oraz umiejętności,
  • Dostęp do ciekawych szkoleń branżowych,
  • Bezpłatna odzież robocza wysokiej jakości,
  • Pełne wsparcie we wdrożeniu przez kolegów z zespołu kierowników zmianowych mówiących po polsku,
  • Wspieramy Twoje dzieci i wnuki - Skorzystaj z atrakcyjnego programu wsparcia naszej Fundacji KiWIS - np. na korepetycje, edukację muzyczną i ekscytujące zajęcia rekreacyjne,
  • Brak tzw. Zeitkonta - wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio wraz z miesięczną pensją,
  • Możliwość pracy w nadgodzinach.

  • Berlin, Berlin, Deutschland WISAG Garten- und Landschaftspflege Berlin-Brandenburg GmbH & Co. KG Vollzeit

    Ogrodniczy Pracownik TerenowyWISAG Garten- und Landschaftspflege Berlin-Brandenburg GmbH & Co. KG poszukuje doświadczonego ogrodniczego, który będzie odpowiedzialny za pielęgnację zieleni na terenie naszych klientów. Jego głównym zadaniem będzie utrzymanie zieleni w idealnym stanie, co wymaga dużej dbałości i umiejętności w zakresie...

    Brygadzista - prac terenowychW WISAG Garten- und Landschaftspflege Berlin-Brandenburg GmbH & Co. KG poszukujemy doświadczonego ogrodniczego pracownika terenowego, który będzie odpowiedzialny za kształtowanie terenu, pielęgnację oraz nasadzenia roślin.Wymagania:Prawo jazdy kat. B lub B+ESamodzielność w działaniu i komunikatywnośćZnajomość...