Elektryk Przemyslowy

vor 2 Wochen

Kassel, Hessen, Deutschland IMS GmbH Gütersloh Vollzeit

Opis Stanowiska

IMS GmbH Gütersloh poszukuje doświadczonego elektryka do pracy na stanowisku Elektryk Przemyslowy. Pracownik będzie odpowiedzialny za:

  • Podłączanie gniazdek, puszek, przelaczników i lamp oświetleniowych
  • Układanie tras kablowych i montaż instalacji elektrycznych

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku elektromontera
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • Mile widziane auto

Oferujemy

  • Zarobki: od 15,00- 17,00€/h brutto + min. 60€ netto na rachunek dietetyczny za każdy przepracowany
  • Praca od zaraz na stałe
  • Diety wyplacane tygodniowo
  • Możliwe nadgodziny
  • Zorganizowane zakwaterowanie obok pracy
  • Wyposażenie ochronne na koszt Firmy
  • Pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne
  • Stała niemiecka umowa o pracę na czas nieokreslony, tłumaczona na język polski
  • Liczba godzin zagwarantowana w umowie

  • Elektryk Przemyslowy

    vor 1 Woche

    Opis StanowiskaPoszukujemy doświadczonego elektryka, który będzie odpowiedzialny za projektowanie i montaż instalacji elektrycznych w naszej firmie IMS GmbH Gütersloh.Odpowiednie UmiejętnościDoświadczenie w projektowaniu i montażu instalacji elektrycznychPodstawowa znajomość języka niemieckiegoMile widziane autoOferta PracyZarobki: od 15,00-...

    vor 1 Woche