Sofer Stivuitor

vor 1 Tag

Neuburg an der Donau, Bayern, Deutschland carpediem Personalberatung GmbH Vollzeit
Descrierea Postului

Noi suntem carpediem Personalberatung GmbH, o companie de personal care ofera servicii de management al resurselor umane in Bavaria. Cu o experienta de 100 de ani in domeniu, deservim toste industriile, inclusiv automobil, inginerie mecanica, IT, sanatate si servicii sociale.

Angajatii nostri lucreaza in sectoarele comerciale, industriale si in diverse domenii de specialitate ale industriei. Pe langa angajarea temporara clasica, suntem bucurosi sa oferim si posturi vakante in zona in care locuiti, precum si cu implementarea de solutii individuale.

Sarcinile Tale
  • Operarea stivuitoarelor
  • Incarcarea si descarcarea marfii
  • Rafturi de incarcare si descarcare
  • Rearanjarea marfii
Cerinte
  • Licenta valabila de stivuitor
  • Experienta profesionala
  • Pregatit de lucrat in schiburi (2-3 Ture in schimb saptamanal)
  • Pemis de conducere clasa B si masina de dorit
De ce noi
  • Contract de munca nedeterminat
  • Bani de Concediu si de Craciun
  • Optiune de pleruare in angajare directa la Firma
  • Plato peste Tarif
  • Bani de drum, daca este cazul
  • Ajutor la cautarea uni locuinte
  • Pana la 30 de zile de concediu
  • Equal Pay (salarizare egal)

  • Sofer Stivuitor

    Vor 2 Tagen

    Neuburg an der Donau, Deutschland carpediem Personalberatung GmbH Vollzeit

    StellenbeschreibungNoi suntem:carpediem Personalberatung GmbH cu cateva sute de angajati (m/f)d) Furnizorul de servicii de personal in Bavaria. Cu inima si pasiune, va satisfacem nevoile in domeniul managementului resurselor humane in patru locatii din Bavaria.Cu teste 100 de ani de experienta in Management, deservim toste industriile, inklusiv automobil,...