Elektryk przemyslowy

Vor 5 Tagen

Hamburg, Hamburg, Deutschland Die Elbmonteure Vollzeit

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego elektryka przemysłowego, który będzie odpowiedzialny za montaż szaf sterowniczych oraz wykonywanie połączeń elektrycznych w szafach sterowniczych.

Twoje zadania:

  • Montaż szaf sterowniczych niskiego i średniego napięcia
  • Wykonywanie połączeń elektrycznych w szafach sterowniczych
  • Praca odbywa się na podstawie rysunku technicznego
  • Naprawa drobnych usterek, wyszukiwanie błędów

Mile widziane:

  • Wieloletnie doświadczenie w branży
  • Czytanie rysunków technicznych
  • Prawo jazdy kategorii B + Auto
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego

O nas:

Die Elbmonteure to firma z siedzibą w Hamburgu i Dreźnie, która wspomaga firmy w regionie i całych Niemczech w projektach z technicznym wyposażeniem budynków. Naszą podstawową działalnością jest profesjonalne świadczenie usług montażowych w zakresie ogrzewania, kanalizacji, chłodnictwa / klimatyzacji, wentylacji, elektroniki oraz budowy r.

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + dieta
  • Do 30 dni urlopu w roku
  • Dodatki urlopowe i bożonarodzeniowe
  • Wysokiej jakości wyposażenie narzędziowe
  • Pracę w stałych zespołach
  • Odzież roboczą
  • Indywidualną polskojęzyczną osobę do kontaktu, również w weekendy
  • Organizację zakwaterowania na miejscu pracy przez pracodawcę