Technik Lakierowania Przemysłowego

vor 3 Wochen

Frankfurt am Main, Hessen, Deutschland Walter-Fach-Kraft Personal Vollzeit

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH to lider rynku pracy, należący do międzynarodowej grupy specjalizującej się w świadczeniu usług rekrutacyjnych o najwyższej jakości. Wybierz stabilne zatrudnienie w firmie Walter-Fach-Kraft.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Lakierowiec Przemysłowy (m/k)

Miejsce pracy:

Przemysłowa Firma w Niemczech

Oferta

  • Niemiecką umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
  • Możliwość startu od zaraz
  • Nowoczesne stanowisko wyposażone w niezbędne narzędzia pracy
  • Zapewnione ubranie robocze zgodne z wymogami BHP
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Praca na pełen etat
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Płatne nadgodziny, urlopy, premie
Benefity
  • Tańsze prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • Zniżki w sklepach sportowych i odzieżowych, sklepach z elektroniką
  • Zniżki w wybranych hotelach i restauracjach, biurach podróży
  • Zniżki na wybrane wydarzenia kulturowe, rozrywkowe i sportowe
  • I wiele innych
Obowiązki
  • Lakierowanie urządzeń przemysłowych
  • Konserwacja i czyszczenie urządzeń lakierniczych
  • Jakość i kontrola wykonywanej pracy
Wymagania
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku lakiernika
  • Chęć do pracy

W naszej firmie szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za:

  • Konserwację i czyszczenie urządzeń lakierniczych
  • Monitorowanie jakości wykonywanej pracy

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy wspierają nas w realizacji zadań. Chcemy, aby nowy członek naszego zespołu był osobą, która będzie mogła się rozwijać wraz z firmą.

Jeśli szukasz stabilnej pracy w firmie o dobrej reputacji, to jest to idealna okazja. Aplikuj już teraz

  • Elektryk przemysłowy

    vor 2 Wochen

    Frankfurt am Main, Hessen, Deutschland GoWork Service GmbH Vollzeit

    Opis stanowiskaPoszukujemy elektryka przemysłowego do pracy na terenie Niemiec. Wynagrodzenie: € netto przy 160 h na I klasie podatkowej.ObowiązkiOkablowanie szaf sterowniczych, rozprowadzanie kabli, przycinanie okablowania przy użyciu różnych technik przyłączeniowych.Przyłączanie kabli do rozdzielni oraz urządzeń przemysłowych.Montaż szaf...