Mechanik samochodowy

Vor 5 Tagen

Ludwigsfelde, Brandenburg, Deutschland Work-4-All Sp. z o.o. Vollzeit

Stanowisko: Mechanik samochodowy

Miejsce pracy: Ludwigsfelde

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego mechanika samochodowego, który będzie odpowiedzialny za naprawę, konserwację i serwisowanie samochodów. Osoba na tym stanowisku powinna posiadać dobre umiejętności techniczne i być w stanie pracować samodzielnie.

Obowiązki:

  • Naprawa i konserwacja samochodów
  • Samodzielna realizacja serwisu

Wymagania:

  • Ukończenie szkolenia zawodowego lub dobre doświadczenie
  • Samodzielny i niezależny sposób pracy
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Niemiecki na poziomie podstawowym
  • Auto i prawo jazdy wymagane

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Stawka: miesięcznie
  • Dodatek +25% za nadgodziny i weekendy
  • Podwyżka po 3 miesiącach
  • Praca min 40 godzin tygodniowo do 60 godzin
  • Opłacana kwatera: jednoosobowy pokój z łazienką, kuchnia, pralka i WiFi dostępne
  • Możliwość uzyskania podwyżek, urlop płatny, zjazdy do Polski