Tokarz CNC

Vor 2 Tagen

Görlitz, Sachsen, Deutschland PolFach Vollzeit
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego tokarza CNC do pracy w naszym zakładzie w Gröditz, Saksonia wschodnie Niemcy. Oczekujemy od kandydatów znajomości obsługi sterowników Siemens Sinumerik 840D oraz doświadczenia w produkcji złożonych części i detali.

Obowiązki
  • Obsługa i ustawianie dużych tokarek CNC ze sterownikami Siemens Sinumerik 840D
  • Produkcja jednostkowa złożonych dużych części i detali zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Dobór i montaż narzędzi pomiarowych oraz samodzielne wprowadzanie korekt
  • Transport części za pomocą suwnicy (sterowanej z poziomu podłogi)
  • Konserwacja i nadzór pracy maszyny oraz kontrola jakości gotowych detali
Wymagania
  • Kwalifikacje zawodowe jako tokarz CNC
  • Znajomość obsługi sterowników Siemens, Sinumerik 840D
  • Uprawnienia na obsługę suwnicy zalecane, ale niekonieczne
  • Znajomość i umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
  • Znajomość czytania i pracy według rysunków technicznych
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. A2 / B1)
  • Konieczne posiadanie własnego auta do dojazdów z mieszkania do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole, pracowitość, odpowiedzialność i punktualność
Oferujemy
  • Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
  • + 24 dni płatnego urlopu
  • + 25% do stawki godz. za nadgodziny
  • + Wypłata wszystkich nadgodzin, czyli brak banku godzin "Zeitkonto"
  • + Wsparcie polskojęzycznego dysponenta, również przy sprawach urzędowych
  • + Premia świąteczna i wakacyjna, po zakończeniu 6-miesięcznego okresu próbnego
  • + Jednorazowy bonus paliwowy 100 euro netto, wypłacony po 4 tygodniach pracy
  • + Możliwość wypłaty cotygodniowych lub codziennych zaliczek w zależności od potrzeb
  • Wynagrodzenie miesięczne netto: od 2750 do 2950 euro (przy 168 godz.) + nadgodziny
  • + 25 i 200 euro netto - Premie za przepracowane miesiące bez przerw (po 1 i 3 miesiącu pracy)
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale opłacane przez pracownika w wys. 600 do euro / mies. Zawsze 1-osobowe pokoje z internetem.