Operator - Programista maszyn CNC

Vor 3 Tagen

Langenselbold, Hessen, Deutschland HeadHunter-Recruitment Oskar Kamiński Vollzeit
Stanowisko: Operator - Programista maszyn CNC

Wynikiem pracy naszego zespołu jest produkcja wysokiej jakości produktów w dziedzinie technologii spawania wiązką elektronów. Szukamy doświadczonego Programisty maszyn CNC, który będzie odpowiedzialny za tworzenie i dostosowywanie programów CNC dla maszyn z wiązką elektronową.

Obowiązki:
  • Tworzenie i dostosowywanie programów CNC dla maszyn z wiązką elektronową;
  • Obsługa maszyn CNC z wiązką elektronową;
  • Opracowywanie parametrów spawania wraz z kierownikiem spawania;
  • Kontrola jakości spawanych elementów;
  • Współpraca z innymi działami.
Wymagania:
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy z maszynami CNC jako Programista;
  • Doświadczenie w programowaniu sterownika Siemens 840d z użyciem G-kodu i funkcji zaawansowanych;
  • Bardzo dobre umiejętności tworzenia programów CNC (G-code);
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • Znajomość pracy warsztatowej;
  • Znajomość metrologii i narzędzi pomiarowych;
  • Ogólna wiedza z zakresu IT;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Zorientowanie na jakość;
  • Kreatywność techniczna;
  • Chęć do dłuższego związania się z pracodawcą;
  • Znajomość języka Niemieckiego;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • Mile widziane doświadczenie spawalnicze.
Oferta:
  • Niemiecka umowa o prace po okresie próbnym 3 miesiące;
  • Wynagrodzenie od 3200€ brutto miesięcznie;
  • Trzynasta pensja;
  • 30 dni urlopu;
  • Dodatki za prace zmianową/ weekendy/ święta;
  • Ubezpieczenie;
  • Praca 38h tygodniowo;
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

  • Langenselbold, Deutschland HeadHunter-Recruitment Oskar Kamiński Vollzeit

    Operator - Programista maszyn CNCMiejsce pracy: LangenselboldTwój zakres obowiązkówTworzenie i dostosowywanie programów CNC dla maszyn z wiązką elektronową, opracowywanie nowych programów CNC na podstawie dokumentacji technicznej i rysunków konstrukcyjnych; modyfikowanie i optymalizacja istniejących programów; testowanie i weryfikacja programów...