Elektryk Budowlany

vor 1 Tag

Schweinfurt, Bayern, Deutschland Pośrednictwo Pracy Soberka Vollzeit

**Oto nasze propozycje pracy dla Elektryka Budowlanego**

**Pośrednictwo Pracy Soberka** współpracuje z firmą o ponad 25-letnim doświadczeniu oraz ugruntowanej pozycji na niemieckim rynku, poszukuje fachowców do pracy na terenie Niemiec. Naszym pracownikom zapewniamy solidne warunki zatrudnienia oparte na Niemieckiej umowie o pracę w stabilnej firmie. Obecnie nasz partner posiada 18 swoich oddziałów na terenie całych Niemiec.

Obowiązki

  • Montaż instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, centrach handlowych
  • Montaż tras kablowych, gniazdek, przełączników, oświetlenia
  • Wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Ukończona szkoła w zawodzie Elektryka
  • Doświadczenie na stanowisku Elektryka
  • Prawo jazdy kat. B
  • Własny samochód (mile widziane)

Oferujemy

  • Umowę o pracę na niemieckich warunkach zawartą z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony
  • Długoterminową współpracę
  • Bezpłatne zakwaterowanie, które zapewnia i opłaca pracodawca (komfortowe mieszkania 1 – max 2 osobowe)
  • Pracę w pełnym wymiarze godzinowym plus możliwość pracy w dodatkowo wypłacanych nadgodzinach
  • Wynagrodzenie miesięczne od € netto
  • Bonus powitalny w wysokości 50 €
  • Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
  • Punktualne wypłaty
  • 200€ jednorazowej premii po przepracowaniu pierwszego miesiąca
  • Odzież roboczą oraz narzędzia do pracy
  • Opiekę koordynatora polsko- niemiecko języcznego
  • Pomoc w przyporządkowaniu odpowiedniej klasy podatkowej
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (ubezpieczenie, Kindergeld itp.)
  • 200€ premii za zwerbowanie kolegi/znajomego do pracy w naszej firmie