Programista CNC

vor 4 Wochen

Erfurt, Thüringen, Deutschland SILVERHAND Vollzeit

Oferujemy:

  • zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (bez delegacji)
  • konkurencyjne wynagrodzenie 15,00 EUR brutto za godzinę + 54,00 EUR diety netto za każdy przepracowany dzień
  • zakwaterowanie zapewnione przez Pracodawcę
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długotrwałej współpracy
  • wsparcie naszych Konsultantów w zakresie koordynacji zatrudnienia
  • ubezpieczenie dla Pracownika oraz jego rodziny
  • respektowane prawo do urlopu
  • nasze usługi są bezpłatne (w tym tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w języku niemieckim na potrzeby rekrutacji)

Zakres obowiązków:

  • obsługa tokarek oraz frezarek CNC
  • umiejętność programowania maszyn
  • praca w systemie zmianowym
  • kontrola jakości produkcji
  • doświadczenie z systemami maszyn Fanuc, Mitsubishi, Heidenhain

Wymagania:

  • komunikatywna / dobra znajomość języka niemieckiego (umożliwiająca porozumiewanie się w miejscu pracy)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

Oferta skierowana do wszystkich spełniających wymagania rekrutacyjne.

Usługa dodatkowa:
Od 20 lat oferujemy również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich oraz holenderskich, a także Kindergeld. Zadzwoń i dowiedz się więcej.

  • Programista CNC

    Oferujemy:zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (bez delegacji)konkurencyjne wynagrodzenie 15,00 EUR brutto / godzinę + 54,00 EUR diety netto za każdy przepracowany dzieńzakwaterowanie zapewnione przez Pracodawcęskładki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcęmożliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej...

    Oferujemy:zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (bez delegacji)konkurencyjne wynagrodzenie 15,00 EUR brutto / godzinę + 54,00 EUR diety netto za każdy przepracowany dzieńzakwaterowanie zapewnione przez Pracodawcęskładki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcęmożliwość rozwoju zawodowego oraz długotrwałej...