Pracownik magazynowy z językiem angielskim

Vor 4 Tagen

Dülmen, Nordrhein-Westfalen, Deutschland M&E GLOBAL SP. Z O.O. Vollzeit
Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego pracownika magazynowego z językiem angielskim, który będzie odpowiedzialny za kierowanie materiałami do wyznaczonych miejsc składowania, przechowywanie, układanie w stosy lub paletowanie materiałów zgodnie z zalecanymi metodami przechowywania.

Twoje obowiązki:

  • Kierowanie materiałami do wyznaczonych miejsc składowania,
  • Przechowywanie, układanie w stosy lub paletowanie materiałów zgodnie z zalecanymi metodami przechowywania,
  • Przygotowywanie materiałów do wysyłki,
  • Sporadycznie obsługa wózków widłowych ręcznych i/lub elektrycznych,
  • Odnotowywanie i zgłaszanie rozbieżności w ładunku i/lub jego uszkodzeń,
  • Rozładunek towarów w razie potrzeby,
  • Wykonywanie innych powierzonych obowiązków

Nasze wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Doświadczenie w pracy na magazynie,
  • Sprawność fizyczna

Co oferujemy:

  • Atrakcyjną wypłatę w Euro,
  • Dodatek na pokrycie kosztów utrzymania,
  • Pomoc w zakwaterowaniu,
  • Dofinansowanie kosztów podróży,
  • Niemiecką umowę o pracę uwzględniającą regionalne dni wolne w święta i urlop,
  • System poleceń pracowniczych

Benefity:

  • Brak dress code'u,
  • Parking dla pracowników,
  • Pakiet relokacyjny,
  • Program rekomendacji pracowników,
  • Możliwość uzyskania uprawnień

M&E GLOBAL SP. Z O.O.

Jesteśmy ekspertami w zatrudnianiu wysoko wykwalifikowanych kandydatów do pracy na kontraktach zagranicznych i lokalnych w sektorze obronnym. Zajmujemy się również dostarczaniem specjalistycznych usług i rozwiązań projektowych.

Przez ostatnie 20 lat pracowaliśmy w ponad 130 lokalizacjach w 35 krajach na całym świecie, wspierając szereg operacji wojskowych, w tym konserwację złożonego sprzętu wojskowego, pojazdów i samolotów.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij CV przez naciśnięcie "Aplikuj".

Przekonasz się, że M&E Global to nie tylko wspaniałe miejsce do pracy, ale także dynamiczna firma, z której możesz być dumny.

  • Dülmen, Nordrhein-Westfalen, Deutschland M&E GLOBAL SP. Z O.O. Vollzeit

    Pracownik magazynu z językiem angielskimPoszukujemy doświadczonego pracownika magazynu, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie towarem w magazynie. Wymagania:Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnymDoświadczenie w pracy na magazynieSprawność fizycznaOferta:Atrakcyjna wypłata w EuroDodatek na pokrycie kosztów utrzymaniaPomoc w...

  • Dülmen, Deutschland M&E GLOBAL SP. Z O.O. Vollzeit

    Pracownik magazynu z językiem angielskimMiejsce pracy: Mannheim, DulmenTwój zakres obowiązkówKierowanie materiałów do wyznaczonych miejsc składowania,Przechowywanie, układanie w stosy lub paletowanie materiałów zgodnie z zalecanymi metodami przechowywania,Przygotowywanie materiałów do wysyłki,Sporadycznie obsługa wózków widłowych ręcznych...