Montaż zraszaczy przeciwpożarowych

vor 1 Tag

Dresden, Sachsen, Deutschland KÖNIG SE & Co KG Vollzeit

Praca w KÖNIG SE & Co KG

Dołącz do naszego zespołu w KÖNIG SE & Co KG, jednej z największych firm w swojej branży. Firma oferuje pewne i stałe zatrudnienie w każdym regionie Niemiec.

Obowiązki

  • Montaż zraszaczy przeciwpożarowych
  • Instalacja przewodów rurowych i centrali tryskaczowych
  • Przyłączanie i osadzanie tryskaczy
  • Pomiar i cięcie rur na wymiar

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe
  • Samodzielny sposób pracy
  • Rzetelność i motywacja do pracy
  • Znajomość języka niemieckiego mile widziana
  • Posiadanie auta jest dodatkowym atutem

Oferujemy

  • 300€ premii startowej
  • Umowę o pracę bezpośrednio z naszą firmą na niemieckich warunkach, na czas nieokreślony i pełen etat
  • Stałe i pewne zatrudnienie w Niemczech
  • Pomoc w uzyskaniu niemieckich dodatków socjalnych
  • Zorganizowane zakwaterowanie
  • Stawki indywidualnie dopasowane do kwalifikacji i doświadczenia zawodowego
  • Mozliwość rozwoju i długofalowej współpracy
  • Terminowe wyplaty wynagrodzenia
  • Świadczenia urlopowe, bożonarodzeniowe oraz premie jubileuszowe po okresie próbnym
  • Mozliwość pobierania zaliczek już po pierwszym przepracowanym tygodniu
  • Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
  • Obsługę i wsparcie w języku polskim
  • Do 30 dni urlopu płatnego w roku
  • Udział w systemie premii pracowniczych