Fachowiec budowlany

vor 1 Woche

Frankfurt am Main, Hessen, Deutschland Sepona Vollzeit

Sepona Personal to renomowana agencja pracy w Niemczech, posiadająca ponad 15-letnie doświadczenie na rynku pracy.

Poszukujemy doświadczonego fachowca budowlanego

Obowiązki

  • Montaż dachów i fasad z blachy na rąbek
  • Gięcie i docinanie blachy
  • Montaż orynnowania
  • Montaż opierzeń

Wymagania

  • Doświadczenie w zawodzie lub kierunkowe wykształcenie
  • Prawo jazdy kat.B oraz mile widziany własny samochód
  • Znajomość języka niemieckiego (aby zrozumieć polecenia przełożonego)
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Ubezpieczenie społeczne i zdrowotne
  • Stawkę godzinową 16,00€/h - 20,00€/h fachowiec z dobrym językiem niemieckim
  • Dietę dzienną powyżej 60,00€
  • Organizację zakwaterowania
  • Bonusy świąteczne i urlopowe € brutto)
  • Premię za polecenie znajomego (do 600,00€ netto)
  • Polskojęzyczny konsultant przez cały okres zatrudnienia

  • Stawki można negocjować na podstawie kwalifikacji.
  • Zapraszamy do kontaktu mailowo lub telefonicznie.

  • Dekarz budowlany

    vor 1 Woche

    Sepona Personal to renoma agencja pracy w Niemczech, posiadająca ponad 15-letnie doświadczenie na rynku pracy. Blacharz - Dekarz budowlanyObowiązkiMontaż dachów i fasad z blachy na rąbekGięcie i docinanie blachyMontaż orynnowaniaMontaż opierzeńWymaganiaDoświadczenie w zawodzie lub kierunkowe wykształceniePrawo jazdy kat.B oraz mile widziane...

    vor 1 Woche