Operator wózków widłowych

Vor 7 Tagen

Hannover, Niedersachsen, Deutschland KÖNIG SE & Co KG Vollzeit
Pracownik magazynowy z wózkiem widłowym

KÖNIG SE & Co KG, firma z ponad 55-letnim doświadczeniem, jest jednym z największych pracodawców w swojej branży. Firma oferuje pewne i stałe zatrudnienie w każdym regionie Niemiec. W KÖNIG pracuje już ponad 2000 osób.

Obowiązki
  • Pobieranie, transportowanie, scalanie i składowanie ładunków
Wymagania
  • Uprawnienia na wózek widłowy
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (doswiadczenie na wózku widłowym przednim lub wysokiego składowania)
  • Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana, ale będzie atutem
Oferujemy
  • 300€ premii startowej
  • Umowę o pracę bezpośrednio z naszą firmą na niemieckich warunkach, na czas nieokreślony i pełen etat
  • Stałe i pewne zatrudnienie w Niemczech
  • Pomoc w uzyskaniu niemieckich dodatków socjalnych (np. Kindergeld)
  • Stawki indywidualnie dopasowane do kwalifikacji i doświadczenia zawodowego
  • Możliwość rozwoju i długofalowej współpracy
  • Terminowe wyplaty wynagrodzenia
  • Świadczenia urlopowe, bożonarodzeniowe oraz premie jubileuszowe po okresie próbnym
  • Możliwość pobierania zaliczek już po pierwszym przepracowanym tygodniu
  • Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
  • Obsługę i wsparcie w języku polskim
  • Do 30 dni urlopu płatnego w roku
  • Udział w systemie premii pracowniczych

  • Hannover, Niedersachsen, Deutschland KÖNIG SE & Co KG Vollzeit

    Pracuj w renomowanej firmie KÖNIG SE & Co KG, która od ponad 55 lat cieszy się zaufaniem w swojej branży. Firma oferuje stabilne i pewne zatrudnienie w każdym regionie Niemiec. Nasza firma zatrudnia już ponad 2000 osób i jest cenionym pracodawcą.Opis StanowiskaPracownik transportu odpowiedzialny za:Pobieranie, transportowanie, scalanie i składowanie...