Opiekun Zdrowia

Vor 6 Tagen

Berlin, Berlin, Deutschland be4work GmbH Vollzeit
Opis Stanowiska

W be4work GmbH poszukujemy doświadczonego asystenta opieki zdrowotnej i pielęgniarskiej, który będzie odpowiedzialny za opiekę nad pacjentami w Berlinie.

Oczekiwania
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu B1
  • Ukończenie szkoły w zakresie opieki zdrowotnej i pielęgnacji
  • Doświadczenie zawodowe w szpitalu jest pożądane, ale nie jest wymagane
  • Dobrej organizacji pracy
  • Zaangażowanie, poświęcenie i umiejętność pracy w zespole
  • Doceniające podejście do pacjentów i ich krewnych
Oferta
  • Umowa na warunkach niemieckich
  • Elastyczna organizacja czasu pracy
  • Dodatki za prace w niedziele, święta oraz za prace w nocy
  • Brak dyżurów i gotowości do pracy

  • Opiekun Zdrowia

    vor 1 Tag

    Opis StanowiskaW be4work GmbH poszukujemy doświadczonego asystenta opieki zdrowotnej i pielęgniarskiej, który będzie odpowiedzialny za opiekę nad pacjentami w Berlinie.OczekiwaniaZnajomość języka niemieckiego w stopniu B1Ukończenie szkoły w zakresie opieki zdrowotnej i pielęgniarstwaDoświadczenie zawodowe w szpitaluDobrej organizacji...

    vor 1 Tag