Menadżer realizacji projektów budowlanych

vor 1 Monat

Gummersbach, Nordrhein-Westfalen, Deutschland K & P BAU sp. z o.o. Vollzeit
Specjalista ds. projektów budowlanych

Miejsce pracy: K & P BAU sp. z o.o.

Zakres obowiązków
  • Koordynacja i zarządzanie projektami związanymi z renowacją budynków.
  • Analiza problemów technicznych zgłaszanych przez podwykonawców oraz proponowanie efektywnych rozwiązań.
  • Monitorowanie postępów prac budowlanych w zakresie jakości i terminowości.
  • Udział w rozwiązywaniu problemów związanych z kolizjami robót oraz błędami projektowymi.
  • Zapewnienie wysokiej jakości podczas wizyt na placu budowy oraz weryfikacji dokumentacji.
  • Praca nad zwiększeniem efektywności procesów w firmie.
  • Koordynowanie zespołu oraz motywowanie pracowników do efektywnej współpracy.
Wymagania
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w realizacji projektów budowlanych.
  • Wykształcenie wyższe w zakresie Budownictwa.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Umiejętność komunikacji oraz pracy w zespole.
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy zespołu.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów oraz podejmowania decyzji w sytuacjach stresowych.
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy
  • Nowoczesne środowisko pracy z przyjazną atmosferą.
  • Możliwości rozwoju zawodowego w ramach naszej grupy firm.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników oraz stała umowa o pracę.
  • Możliwość przystąpienia do firmowego programu emerytalnego.
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego.
  • Długoterminowa współpraca w rozwijającej się firmie.
  • Możliwość korzystania z samochodu służbowego.
O firmie

K & P BAU sp. z o.o. to rodzinna firma budowlana, która specjalizuje się w kompleksowej realizacji projektów budowlanych oraz remontowych.

Poszukujemy osoby, która wzmocni nasz zespół i przyczyni się do realizacji nowych projektów w regionie.

  • Gummersbach, Nordrhein-Westfalen, Deutschland K & P BAU sp. z o.o. Vollzeit

    Specjalista ds. koordynacji projektów budowlanychMiejsce pracy: K & P BAU sp. z o.o.Zakres obowiązkówKoordynacja i zarządzanie projektami związanymi z renowacją budynków.Analiza problemów technicznych zgłaszanych przez podwykonawców oraz proponowanie skutecznych rozwiązań.Monitorowanie postępów prac oraz raportowanie stanu realizacji w zakresie...

    Specjalista ds. koordynacji projektów budowlanychMiejsce pracy: K & P BAU sp. z o.o.Zakres obowiązkówKoordynacja i zarządzanie projektami budowlanymi w zakresie renowacji.Analiza problemów technicznych zgłaszanych przez podwykonawców oraz proponowanie skutecznych rozwiązań.Monitorowanie postępów prac oraz raportowanie stanu realizacji z...

    Specjalista ds. zarządzania projektami budowlanymiMiejsce pracy: OberbergischenZakres obowiązkówKoordynacja i nadzór nad projektami renowacyjnymi.Analiza problemów technicznych zgłaszanych przez podwykonawców oraz proponowanie efektywnych rozwiązań.Monitorowanie postępów w realizacji robót, z uwzględnieniem jakości i terminowości.Aktywny...