Technik produkcji

vor 3 Wochen

Creuzburg, Thüringen, Deutschland InterKadra Sp. z o.o. Vollzeit
Operator maszyn w produkcji

Miejsce pracy: Creuzburg

Rekrutacja dla

Aktualnie poszukujemy kandydatów dla naszego Klienta z Niemiec, który specjalizuje się w produkcji forniru bukowego, na stanowisko:

Operator maszyn w produkcji, Niemcy

Zakres obowiązków
  • efektywna obsługa maszyn produkcyjnych,
  • monitorowanie i kontrola procesu produkcji,
  • ustawianie i regulacja parametrów maszyn,
  • diagnozowanie i usuwanie drobnych usterek.
Wymagania
  • doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej (preferowane w branży drzewnej, ale inne pokrewne doświadczenia również są mile widziane),
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej A2 - to wymóg niezbędny,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany),
  • posiadanie samochodu do dojazdów do pracy.
Preferencje
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
Oferujemy
  • umowę o pracę z wynagrodzeniem w wysokości: 14,74 - 15,62 euro/h brutto (w zależności od doświadczenia),
  • zapewnione zakwaterowanie,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego za granicą.
InterKadra Sp. z o.o.

InterKadra to jedna z wiodących polskich agencji, która świadczy usługi dla klientów indywidualnych oraz firm. Jesteśmy renomowaną agencją pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz pośrednictwa pracy, działającą zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Posiadamy Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372.