Elektryk kontrakt

vor 1 Tag

Munich, Bayern, Deutschland Eltec Global Electric Sp. z o.o. Vollzeit

Eltec Global Electric Sp. z O.O. to firma specjalizująca się w świadczeniu usług w zakresie instalacji elektrycznych, odgromowych oraz automatyki. Nasza firma działa w obiektach przemysłowych, usługowych oraz komunalnych, oferując profesjonalne rozwiązania w zakresie układania przewodów, tras kablowych, montażu osprzętu elektrycznego, opraw oświetleniowych oraz prefabrykacji rozdzielni elektrycznych.

Elektryk kontrakt - Oto nasze obowiązki:

  • Montaż instalacji elektrycznych
  • Montaż tras kablowych
  • Montaż gniazdek, przełączników
  • Montaż rozdzielni
  • Montaż opraw oświetleniowych

Elektryk kontrakt - Wymagania:

  • Działalność gospodarcza w Polsce
  • Ubezpieczenie A1 na Niemcy
  • Freistellung
  • Wykształcenie elektryczne
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryk
  • Umiejętność czytania schematów i planów elektrycznych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność i dokładność przy wykonywaniu zadań

Elektryk kontrakt - Oto co oferujemy:

  • Gwarantujemy stabilność i bezpieczeństwo współpracy
  • Przejrzyste i uczciwe warunki
  • Terminowe rozliczanie FV
  • Pomoc w organizacji kwater oraz transportu
  • Pomoc prawną w zakresie wszystkich formalności związanych z prowadzaniem działalności

Elektryk kontrakt - Stawki:

  • Stawki ustalamy indywidualnie w zależności od projektu i warunków współpracy