Dyrektor Transportu

vor 2 Wochen

Dresden, Sachsen, Deutschland Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o. Vollzeit

Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego Kierowcy C+E do pracy w naszej firmie Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o. w Dreznie.

Obowiązki

  • Transport towaru zgodnie z przepisami i procedurami firmy
  • Wypełnianie dokumentacji przejazdu i konserwacja pojazdu
  • Przygotowanie pojazdu do transportu i obsługa klientów

Wymagania

  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia w pracy kierowcy
  • Świadectwo kwalifikacji (przewóz rzeczy - kod 95)
  • Podstawowy angielski lub niemiecki
  • Karta kierowcy do tachografu
  • Kategoria C+E

Oferujemy

  • Umowę o pracę na czas nieokreslony
  • Pracę według systemu/grafiku
  • Pracę tylko od poniedziałku do piątku
  • Zapewnienie zakwaterowania w pokojach 2-3 osobowych
  • Drezno 2700 Euro netto/miesiąc

Informacje dodatkowe

  • Baza firmy jest w Dreznie
  • Stałe trasy - chłodnia

  • Dresden, Sachsen, Deutschland Delta HR Sp. z o.o. Vollzeit

    Delta HR Sp. z o.o. poszukuje doświadczonego kierowcy C+E do pracy w Niemczech. Firma oferuje pracę w systemie 2/1 lub bez systemu, z możliwością pracy w okolicach Drezna.Obowiązki:Praca w systemie 2/1 lub bez systemuPraca w okolicach DreznaPraca z zestawem Mercedes, Man, Renault, Iveco Volvo + naczepą typu chłodniaPrzewożenie artykułów...