Tokarz CNC

Vor 4 Tagen

Fürth, Bayern, Deutschland IMS GmbH Gütersloh Vollzeit

Do naszych projektów poszukujemy doświadczonych specjalistów w dziedzinie obsługi i programowania maszyn CNC/Frezerów CNC.

Opis stanowiska

Stanowisko pracy obejmuje:

  • Obsługę i programowanie maszyn CNC/Frezerów CNC, w tym tokarek, frezarek, krawędziarek, gietarek, wykrawarek i gilotyn.
  • Uruchamianie, sterowanie i poprawianie programów CNC (Fanuc, Sinumerik, Mazak, Heidenhain).
  • Doboru narzędzi i parametrów skrawania.
  • Dbanie o stan techniczny maszyn oraz narzędzi.
  • Kontrolę i pomiar części wykonywanych detali.
  • Możliwość przeszkolenia w zakresie obsługi maszyn.

Wymagania

Do pracy na tym stanowisku wymagane są:

  • Umiejętność obsługi tokarki lub frezarki CNC, znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych.
  • Doświadczenie w pracy na maszynach CNC.
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami (np. mikrometr).
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego umożliwiająca komunikację w pracy.
  • Sumienne i profesjonalne wykonywanie zadań.
  • Własny samochód na wyjazd do pracy.

Oferujemy

Pracownikom IMS GmbH Gütersloh oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach.
  • Oferujemy pełne przeszkolenie z obsługi i programowania.
  • Możliwość pobierania bieżących cotygodniowych zaliczek.
  • Świadczenia na święta i urlop.
  • Stałą niemiecką umowę o pracę na czas nieokreslony tłumaczoną na język polski.
  • Pelne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne, zgłoszenie do niemieckiej kasy chorych.
  • Długoterminowy kontrakt, możliwe nadgodziny.
  • Zorganizowane zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy przez pracodawcę.
  • Wyposażenie ochronne za darmo (obuwie, ubranie robocze oraz skrzynkę z narzędziami).
  • Dodatki za nadgodziny, pracę nocną i dni świąteczne, liczbę godzin zagwarantowaną w umowie.
  • Opiekę polskiego koordynatora na czas zatrudnienia.
  • Premię za polecenie kandydata do pracy; 300€.