Rdzeniarz na odlewniach żeliwa

vor 2 Wochen

Dassel, Niedersachsen, Deutschland APT-CERTA Vollzeit

W związku z dynamicznym rozwojem firmy APT-CERTA Sp. z o.o. poszukujemy pracowników do pracy na odlewniach żeliwa. Firma, działająca na Polskim i Niemieckim rynku od listopada 2013 roku, świadczy również usługi w zakresie Agencji Pracy Tymczasowej.

Opis stanowiska

Pracownik powinien mieć doświadczenie minimum 2 lata w branży odlewniczej. Oczekujemy odpowiednich kwalifikacji zawodowych, uczciwości, dyspozycyjności i braku nałogów.

Obowiązki

  • Obsługa maszyn do produkcji odlewów żeliwnych
  • Praca na strzelarkach

Wymagania

  • Doświadczenie minimum 2 lata
  • Odpowiednie kwalifikacje zawodowe
  • Uczciwość
  • Dyspozycyjność
  • Brak nałogów

Oferujemy

  • Wynagrodzenie 16,00 euro brutto na godzinę
  • Zakwaterowanie gratis w bliskiej odległości od zakładu
  • Respektowane prawo do urlopu
  • Możliwość uzyskania doświadczenia w prężnie działającym Niemieckim przedsiębiorstwie
  • Pracę w miłej atmosferze

  • Dassel, Niedersachsen, Deutschland APT-CERTA Vollzeit

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy APT-CERTA Sp. z o.o. poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Formierz ręczny i maszynowy w odlewniach żeliwa.Opis StanowiskaPraca na stanowisku Formierz ręczny i maszynowy polega na obsłudze maszyn do produkcji odlewów żeliwnych w odlewniach żeliwa. Do obowiązków pracownika należy:Obsługa maszyn do...

  • Dassel, Deutschland APT-CERTA Vollzeit

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników do pracy na odlewniach żeliwa. APT-CERTA Sp. z o.o., działająca na Polskim i Niemieckim rynku od listopada 2013 roku, świadcząca również usługi w zakresie Agencji Pracy Tymczasowej (w kraju nr certyfikatu 10220) oraz na terenie Niemiec- Erlaubnis,...