Operator CNC

Vor 3 Tagen

Lennestadt, Nordrhein-Westfalen, Deutschland Euro Labora Vollzeit
Stanowisko: Operator krawędziarki/gietarki CNC

W ramach naszej firmy Euro Labora Sp.J. poszukujemy doświadczonego pracownika na stanowisko operatora krawędziarki/gietarki CNC. Oczekujemy od kandydata doświadczenia w obsłudze krawędziarek TRUMPF lub EHT oraz giętarek CNC.

Obowiązki:
  • Obsługa krawędziarek TRUMPF lub EHT oraz giętarek CNC
  • Prowadzenie dokumentacji
  • Utrzymanie norm jakościowych
  • Wykonywanie pomiarów oraz kontrola jakości
  • Stawka: 15,00 euro brutto/h + 40,00 euro netto diety dziennej
Wymagania:
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie zawodowe
  • Samodzielność
  • Prawo jazdy kat. B (samochód na wyjazd)
Oferujemy:
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony, zawartą przed wyjazdem
  • Ubezpieczenie oraz składki zdrowotne i emerytalne odprowadzane na terenie Niemiec
  • Zakwaterowanie, pokój jednoosobowy
  • Opiekę polskojezycznego koordynatora
  • Mozliwość pracy w godzinach dodatkowych oraz godzinach nocnych platnych od +25%
  • Płatny urlop w wymiarze od 25 dni w roku
  • Dodatek urlopowy i świąteczny (od 200 euro po przepracowaniu 6 m-cy)
  • Płatne dni ustawowo wolne od pracy
  • Premię za polecenie nowych pracowników
  • Odzież ochronną
  • Dostęp do mobilnej aplikacji pracowniczej

Jeśli jesteś zainteresowany tym stanowiskiem, prosimy o wysłanie swojego aktualnego CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy, dodając w temacie numer referencyjny: KRAW-LEN/DE/2024

  • Lennestadt, Nordrhein-Westfalen, Deutschland Euro Labora Vollzeit

    Pracownik, który szukamy, będzie odpowiedzialny za obsługę krawędziarek TRUMPF lub EHT i giętarek CNC w ramach procesu obróbki metali. Obowiązki:Obsługa krawędziarek TRUMPF lub EHT i giętarek CNC w celu wykonania zadań związanych z obróbką metali.Prowadzenie dokumentacji związanej z pracą.Utrzymanie norm jakościowych w procesie...