Technik spawalnictwa

vor 4 Wochen

Wittenberg, Sachsen-Anhalt, Deutschland US Personal-Service GmbH Vollzeit

Miejsce pracy: Lutherstadt Wittenberg

Zakres obowiązków
  • Wykonywanie spawania zbiorników, nadbudówek oraz kotłów. Obsługa procesów spawania aluminium (MIG/WIG) oraz stali nierdzewnej (MIG/MAG).
Wymagania
  • Posiadanie uprawnień spawalniczych.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Znajomość technologii MIG/WIG oraz MIG/MAG.
Oferujemy
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony w Niemczech.
  • Długoterminową współpracę z możliwością rozwoju.
  • Stawkę godzinową wynoszącą 19 EUR oraz dietę dzienną w wysokości 40 EUR netto.
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin.
  • Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek.
  • Punktualne wypłaty wynagrodzenia.
  • Zapewnienie odzieży roboczej oraz niezbędnych narzędzi.
  • Wsparcie polskiego koordynatora.
US Personal-Service GmbH

Jesteśmy niemieckim pracodawcą z ponad 40-letnim doświadczeniem na rynku pracy w Niemczech.

  • Technik spawalnictwa

    Technik spawalnictwaMiejsce pracy: Lutherstadt WittenbergZakres obowiązkówWykonywanie spawania zbiorników, nadbudówek oraz kotłów. Specjalizacja w procesach spawania aluminium (MIG/WIG) oraz stali nierdzewnej (MIG/MAG).WymaganiaPosiadanie uprawnień spawalniczych.Prawo jazdy kategorii B.Umiejętność czytania rysunku technicznego.Znajomość technik...

    Technik spawalnictwaMiejsce pracy: Lutherstadt WittenbergZakres obowiązkówWykonywanie spawania zbiorników, nadbudówek oraz kotłów. Obsługa procesów spawania aluminium (MIG/WIG) oraz stali nierdzewnej (MIG/MAG).WymaganiaPosiadanie uprawnień spawalniczych.Prawo jazdy kategorii B.Umiejętność czytania rysunku technicznego.Znajomość technik MIG/WIG...