Specjalista ds. obróbki metali

vor 3 Wochen

Bad Kreuznach, Rheinland-Pfalz, Deutschland SILVERHAND Vollzeit

Tytuł stanowiska: Specjalista ds. obróbki metali

Firma: SILVERHAND

Opis stanowiska:

  • zatrudnienie na niemieckich warunkach - niemiecki pracodawca (nie na delegacji)
  • atrakcyjne wynagrodzenie 15,00 EUR brutto / godzinę oraz dodatek za każdy dzień pracy
  • darmowe zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych zapewnione przez pracodawcę, 5 EUR dopłaty za pokój jednoosobowy
  • składki i podatki opłacane w Niemczech przez pracodawcę
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długoterminowej współpracy
  • wsparcie ze strony konsultantów w zakresie koordynacji zatrudnienia
  • możliwość regularnych podróży do Polski
  • ubezpieczenie dla pracownika oraz jego rodziny
  • poszanowanie prawa do urlopu
  • nasze usługi są bezpłatne (w tym tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w języku niemieckim na potrzeby rekrutacji)

Główne zadania osoby zatrudnionej:

  • prace związane z obróbką blachy
  • naprawy nadwozi samochodowych
  • przetwarzanie metali
  • praca w systemie jednozmianowym / 173 h

Wymagania:

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego lub brak znajomości języka niemieckiego
  • doświadczenie na powyższych stanowiskach
  • prawo jazdy kategorii B oraz samochód

Oferta skierowana jest zarówno do mężczyzn, jak i kobiet, którzy spełniają kryteria rekrutacyjne.

Dodatkowa usługa:
Od 20 lat świadczymy również usługi w zakresie rozliczeń podatkowych w Niemczech i Holandii, a także Kindergeld. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.

  • Bad Kreuznach, Rheinland-Pfalz, Deutschland SILVERHAND Vollzeit

    Nazwa stanowiska: Specjalista ds. obróbki metaliFirma: SILVERHANDOpis stanowiska:zatrudnienie na niemieckich warunkach - niemiecki pracodawca (nie na delegacji)atrakcyjne wynagrodzenie 15,00 EUR brutto / godzinę oraz dodatek za każdy dzień pracybezpłatne zakwaterowanie w podwójnym pokoju zapewnione przez pracodawcę, 5 EUR dopłaty za pokój...

    Oferujemy:zatrudnienie na niemieckich warunkach - Pracodawca z Niemiec (bez delegacji)konkurencyjne wynagrodzenie 15,00 EUR brutto za godzinę + 28,00 EUR diety za każdy dzień pracyzakwaterowanie dwuosobowe GRATIS, opłacone przez Pracodawcę, możliwość dopłaty 5 EUR za pokój jednoosobowyskładki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez...

  • Bad Tölz, Bayern, Deutschland Agencja Pracy Koncepcja Vollzeit

    Opis stanowiskaW ramach naszej agencji pracy, Agencji Pracy Koncepcja, poszukujemy doświadczonego operatora prasy krawędziowej, który będzie odpowiedzialny za wykonywanie zadań związanych z obróbką metali.**Główne obowiązki:Gięcie prostych i złożonych elementów blaszanych ze stali, stali nierdzewnej oraz aluminium przy użyciu pras...