Betoniarz produkcji kostki brukowej

vor 1 Woche

Bamberg, Bayern, Deutschland Persontura GmbH & Co. KG Vollzeit

Oferta pracy Betoniarz produkcji kostki brukowej

W Persontura GmbH & Co. KG poszukujemy doświadczonego betoniarza do pracy w produkcji kostki brukowej w Bawarii.

Obowiązki:

  • Przygotowanie i konfiguracja maszyn produkcyjnych
  • Testowanie i monitorowanie produkcji prefabrykatów betonowych/kostki brukowej
  • Prace konserwacyjne i naprawcze

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie A1/A2
  • Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie i wiedza w zakresie produkcji prefabrykatów betonowych
  • Obowiązkowo własny samochód na dojazdy do pracy

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracy na czas nieokreślony, zatrudnienie przez niemiecką agencję pracy
  • Wynagrodzenie na start miesięczne ok. 2700 euro netto
  • Zakwaterowanie pokój jednoosobowy z dostępem do kuchni i Internetu, koszt pokoju euro
  • Praca 40 godzin tygodniowo, na 2 zmianę

Informacje dodatkowe:

  • Zatrudnienie tylko legalne, na niemieckich warunkach – niemiecka umowa o pracę, na pełny etat, wynagrodzenie podane wyżej jest wynagrodzeniem początkowym, zmienia się w zależności od ilości przepracowanych miesięcy

  • Bamberg, Bayern, Deutschland Persontura GmbH & Co. KG Vollzeit

    **Oferujemy stabilną pracę w Persontura GmbH & Co. KG**W ramach naszej firmy, Persontura GmbH & Co. KG, poszukujemy doświadczonego betoniarza, który będzie odpowiedzialny za produkcję kostki brukowej w naszym zakładzie w Bawarii.**Oto nasze oferty:****Umowa o pracę na czas nieokreślony****Wynagrodzenie na start miesięczne ok. 2700 euro...

  • Bamberg, Deutschland Persontura GmbH & Co. KG Vollzeit

    Gwarantujemy umowę o pracy na pełny etat, zakwaterowanie, opiekę polskojęzycznego koordynatora! Betoniarz, produkcja kostki brukowej, Bawaria Obowiązki - Przygotowanie i konfiguracja maszyn produkcyjnych -Testowanie i monitorowanie produkcji...