Zastępca Menedżera Operacji

vor 4 Wochen

Hamburg, Hamburg, Deutschland Beliani Vollzeit
Zastępca Menedżera Operacji (Niemcy)

Miejsce pracy: Hamburg

Zakres obowiązków
  • Identyfikacja i wdrażanie nowych możliwości optymalizacji w Centrum Dystrybucji, obejmujących działy Inbound, Outbound oraz Zespół ds. Poprawy Jakości.
  • Wsparcie Kierownika Działu w codziennych zadaniach, w tym koordynacja działań oraz prace administracyjne.
  • Analiza backlogu oraz podejmowanie działań mających na celu ich redukcję.
  • Implementacja kluczowych wskaźników efektywności (KPI) w celu monitorowania postępów.
  • Udoskonalanie współpracy z działami zakupów i logistyki.
  • Praca nad projektami magazynowymi, takimi jak optymalizacja oprogramowania do zarządzania magazynem oraz poprawa przepływu pracy.
Wymagania
  • Zainteresowanie tematyką lean management oraz optymalizacji procesów.
  • Otwartość na nowe wyzwania oraz umiejętność adaptacji.
  • Umiejętność zarządzania projektami oraz efektywnego rozwiązywania problemów.
  • Samodzielność i zaradność w działaniu.
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie co najmniej B2.
  • Możliwość relokacji, jednak nie jest to warunek konieczny – oferujemy cotygodniowe transporty do Polski.
Mile widziane
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy
  • Pracę w międzynarodowej firmie e-commerce zatrudniającej ponad 600 pracowników.
  • Realny wpływ na procesy oraz ich optymalizację w firmie.
  • Elastyczne godziny pracy, dostosowane do potrzeb pracowników.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B.
  • Zniżki pracownicze na produkty i usługi Grupy Beliani.
  • Wydarzenia firmowe oraz integracyjne.
Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów.
  • Spotkania integracyjne.
  • Mieszkanie służbowe.
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy.
  • Możliwość uzyskania uprawnień.

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim lub niemieckim w formacie PDF z nazwiskiem i imieniem. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Beliani

Dołącz do zespołu naszego Centrum Dystrybucji i zajmij się poszukiwaniem nowych możliwości optymalizacji pracy naszych działów. Idealny kandydat powinien posiadać umiejętności zarządzania, organizacji oraz rozwiązywania problemów.

  • Hamburg, Hamburg, Deutschland Beliani Vollzeit

    Zastępca Menedżera OperacjiMiejsce pracy: HamburgZakres obowiązkówIdentyfikacja i wdrażanie nowych możliwości optymalizacji w Centrum Dystrybucji, obejmujących działy Inbound, Outbound oraz Zespół ds. Poprawy Jakości.Wsparcie Kierownika Działu w codziennych operacjach, w tym koordynacja zadań oraz prace administracyjne.Analiza backlogu oraz...

    Zastępca Menedżera OperacjiMiejsce pracy: HamburgZakres obowiązkówOptymalizacja procesów: Identyfikowanie i wdrażanie nowych możliwości poprawy efektywności w Centrum Dystrybucji, w tym w działach Inbound, Outbound oraz Zespole ds. Poprawy Jakości.Wsparcie administracyjne: Pomoc Kierownikowi Działu w codziennych obowiązkach oraz koordynacja...

    Zastępca Menedżera OperacjiMiejsce pracy: HamburgZakres obowiązkówIdentyfikacja i wdrażanie nowych możliwości usprawnienia pracy Centrum Dystrybucji, w tym działów Inbound, Outbound oraz Zespołu ds. Poprawy Jakości.Wsparcie Kierownika Działu w codziennych operacjach, w tym koordynacja oraz prace administracyjne.Analiza backlogu oraz podejmowanie...