Doświadczony Hydraulik

vor 2 Wochen

Stuttgart, Baden-Württemberg, Deutschland smartjobs personaldienstleistungen GmbH Vollzeit
Opis Stanowiska

Doświadczony Hydraulik - Praca w Naszym Zespole

Pracownik w dziale instalacji sanitarnych w nowych i modernizowanych budynkach mieszkalnych / obiektach przemysłowych.

Obowiązki
  • Montaż, konserwacja i naprawa instalacji sanitarnych (wod-kan-co)
  • Diagnostyka usterek oraz ich naprawa
  • Wymiana uszkodzonych elementów systemów hydraulicznych
  • Praca z dokumentacją techniczną, rysunkami technicznymi, schematami hydraulicznymi i instalacyjnymi
  • Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy
Wymagania
  • Wykształcenie techniczne związane z hydrauliką lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku hydraulika budowlanego
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, rysunków technicznych, schematów hydraulicznych i instalacyjnych
  • Umiejętność pracy z narzędziami hydraulicznymi, ręcznymi i elektrycznymi
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji i rozwiązywaniu problemów
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • Posiadanie prawa jazdy i własnego pojazdu
Oferujemy
  • Atrakcyjne zarobki
  • Premia za dobre wyniki
  • Długotrwałą pracę w stabilnej firmie
  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych
  • Cykliczne podwyżki
  • Regularne zaliczki
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Do 30 dni urlopu
  • Bezpłatne ubranie robocze
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę