Montażysta hydrauliczny

Vor 5 Tagen

Landshut, Bayern, Deutschland SILVERHAND Vollzeit
Oferta pracy

Silverhand poszukuje doświadczonego montażysty hydraulicznego do pracy w Niemczech.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:

  • montaż i naprawę instalacji hydraulicznych
  • diagnozowanie usterek i awarii
  • wykonywanie instalacji sanitarnych i grzewczych
  • prace związane z przewodami wodnymi i kanalizacyjnymi
Wymagania

Aby zostać naszym kandydatem, musisz:

  • posiadać komunikatywną znajomość języka niemieckiego (B1)
  • małe doświadczenie na ww. stanowisku
  • posiadać wykształcenie kierunkowe jako instalator
  • posiadać prawo jazdy kat. B i samochód
Co oferujemy

Silverhand zapewnia:

  • atrakcyjne wynagrodzenie 17,00 EUR brutto / godzinę + 48,00 EUR diety za przepracowany dzień
  • zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • respektowane prawo do urlopu
  • nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)

  • Landshut, Bayern, Deutschland SILVERHAND Vollzeit