Demontażowiec

vor 1 Tag

Kassel, Hessen, Deutschland POLAND WORKFORCE Vollzeit
Stanowisko: Pracownik fizyczny

Wyszukujemy doświadczonego pracownika fizycznego do pracy w okolicach Kassel. Oczekujemy od kandydatów dobrej kondycji fizycznej i nastawienia na pracę długoterminową.

Obowiązki:
  • Montaż i demontaż opon
Wymagania:
  • Bardzo dobra kondycja fizyczna
  • Nastawienie na pracę długoterminową
Oferta pracodawcy:
  • Polska umowa o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS
  • Pełne przeszkolenie w miejscu pracy
  • Średnie wynagrodzenie od 1700 do 2000 euro na rękę
  • Zorganizowane zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
  • Ubezpieczenie na okres wyjazdu
  • Terminowe wynagrodzenie oraz możliwość uzyskania zaliczek
  • Zdalne wsparcie polskich koordynatorów

Jeśli masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i chcesz wykorzystać je w pracy za granicą, aplikuj już teraz.

POLAND WORKFORCE

POLAND WORKFORCE to certyfikowana agencja pracy tymczasowej, która łączy kompetentnych pracowników z wiarygodnymi pracodawcami. Jesteśmy ekspertami w usłudze leasingu pracowniczego i dbamy o komfortowe warunki zakwaterowania i godne warunki pracy. Opiekujemy się pracownikami przez cały okres współpracy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.