Opiekunki Dla Małżeństwa

vor 1 Woche

Stephanskirchen, Deutschland Felizajob Opieka Osób Starszych i Usługi Opiekuńcze Vollzeit

**2100 Euro netto/m-c**

**Miejsce pracy**: Stephanskirchen, 83071 (Bawaria)**Wyjazd**: 15.03.2024**Długość kontraktu**:2 miesiące**j. niemiecki**:dobry**Osoba potrzebująca opieki**: paraOpublikowano 06.03.2024 | Nr Oferty 8263

**Premie i bonusy**
- Polecenie opiekunki- Zyskaj **50 euro**
- Polecenie rodziny niemieckiej- Zyskaj **150 euro**
- Święta Wielkanocne- Przejście z innej firmy- Zyskaj **50 euro**
***1**

**Podopieczny**
- Osoba podopieczna**:Mężczyzna**
- Wiek**:84 lata**
- Waga**:90 kg**
- Wzrost**:183 cm**

Senior, który potrzebuje opieki porusza się za pomocą rollatora. Na miejscu jest również dostępny wózek inwalidzki, ale podopieczny rzadko z niego korzysta i sam jest w stanie na niego usiąść. Podopieczny ma III grupę opiekuńczą. Ze względu na wiek, senior jest po prostu osłabiony i ma lekkie problemy z mobilnością. Ma założony cewnik nadłonowy, do obowiązków opiekunki należeć będzie opróżnianie go. W nocy senior potrzebuje pomocy opiekunki.
- Rollator- Mieszka z żoną/mężem**Schorzenia**

osłabienie starcze

problemy z mobilnością

**Pomoce medyczne**

balkonik

wózek inwalidzki

cewnik nadłonowy

winda schodowa
***2**

- Osoba podopieczna**:Kobieta**
- Wiek**:82 lata**
- Waga**:52 kg**
- Wzrost**:158 cm**

Seniorka ma II grupę opiekuńczą. Porusza się samodzielnie. Podopieczna zmaga się z demencją w stopniu łagodnym, przez co bywa zapominalska i czasami zagubiona. Dodatkowo choruje na osteoporozę i Parkinsona. Noce seniorka przesypia, więc nie ma potrzeby aby opiekunka do niej wstawała.
- Osoba mobilna- Mieszka z żoną/mężem**Schorzenia**

demencja łagodna

osteoporoza

Parkinson

**Wymagania**:

- Z doświadczeniem w opiece- Z referencjami- Z prawem jazdy**Obowiązki**:

- Gotowanie- Sprzątanie- Wizyta u lekarza- Organizacja zakupów- Opieka w nocy- Jazda samochodem- Organizacja czasu wolnego- Pomoc w spożywaniu posiłków- Zmiana pieluchomajtek- Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu- Asekuracja- Pielęgnacja ciała- Higiena**Dodatkowe informacje**

Seniorzy mieszkają w domku jednorodzinnym w mieście. Do organizacji zakupów niezbędny jest samochód, który jest na miejscu, więc poszukujemy opiekunki z czynnym prawem jazdy.

**Do dyspozycji opiekuna**
- Własny pokój- Internet- TV- Samochód**Oferujemy**:

- Wysokie wynagrodzenie- Wynagrodzenie wypłacane raz w miesiącu- Bonusy- Formularz A1- Kartę EKUZ- Dodatkowe ubezpieczenie- Wyżywienie- Zakwaterowanie- Przejazd- Wsparcie 24/7 koordynatora