Zkuební Technik Elektroniky

vor 3 Monaten

Dresden, Deutschland GLOBKON GmbH Vollzeit

Chybíš nám:
**Zkušební technik elektroniky - Dresden**:
Pro našeho klienta, prosperující společnost s dlouhou a úspěšnou historií, která se specializuje na inovativní řešení v oblasti výroby polovodičů, automobilového průmyslu, elektroniky, energetiky a stavebnictví, hledáme nové kandidáty.

**Vaše úkoly**:

- Testování elektronických sestav podle montážních návodů
- Montáž elektronických sestav
- Odstraňování závad a provádění oprav

**Váš profil**:

- Ukončené vzdělání v oblasti elektroniky / elektrotechniky nebo odborná praxe v oblasti elektroniky
- Porozumění/čtení technických výkresů a zkušenosti s manipulací se zkušebními systémy
- Dobrá znalost mechaniky a pájení
- Schopnost pracovat v týmu, flexibilita a nasazení
- Vysoký smysl pro odpovědnost, spolehlivost a samostatnost
- Ochota pracovat na 3 směny

**Nabízíme vám**:

- Náročnou a pestrou náplň práce
- Plochou hierarchii
- Samostatnou práci
- Individuální podporu
- Atraktivní odměňování a mnoho benefitů

**Jak na to**:
Přihlaste se prosím přímo online kliknutím na tlačítko Jetzt-auf-diese Stelle-bewerben.

Poté bude následovat krátký pohovor, kde s Vámi osobně probereme všechny podrobnosti nabízené pozice.

**Chcete změnit práci?**
**Zůstane to jen mezi námi**:
Pokud jste v pracovním poměru, který dosud nebyl ukončen, samozřejmě se postaráme o důvěrné zpracování Vaší žádosti.

**Podporujeme vás**:
Jako spojovací článek mezi Vámi a Vaším novým zaměstnavatelem Vás podpoříme ve všech administrativních činnostech, jako je registrace u zdravotní pojišťovny, žádost o daňové ID atd. Pomůžeme Vám také najít ubytování v bezprostřední blízkosti vašeho nového zaměstnavatele.
Kromě toho Vám pomůžeme najít ubytování v bezprostřední blízkosti vašeho nového zaměstnavatele.

Samozřejmě Vás také budeme provázet celou zkušební dobu a zůstaneme pro Vás kontaktní osobou i v budoucnu.

**Zní to dobře? Pak se přihlaste jako Zkušební technik elektroniky. Klikněte na tlačítko níže.**
**Těšíme se, že se nám ozvete**:

  • Dresden, Deutschland GLOBKON GmbH Vollzeit

    Nabízená pozice: **Technik údržby v polovodičovém průmyslu - Dresden**: Pro našeho zákazníka působícího v oblasti polovodičového průmyslu, pracující s technologiemi šetrnými k životnímu prostředí, hledáme nové kandidáty pro různé procesní oblasti (testování linek, plazmové procesy, litografie, mokrá chemie, atd.). Pracovat...

    Chybí nám: **Technik údržby v polovodičovém průmyslu - Dresden**: Pro našeho klienta, společnost z oblasti Drážďan, která působí ve výrobě polovodičů na nejvyšší mezinárodní úrovni, hledáme ambiciózní kandidáty, kteří chtějí utvářet budoucnost a řídit technologický rozvoj. **Vaše úkoly**: - Lokalizace systémových...

    Chybí nám: **Specialista v polovodičovém průmyslu - Dresden**: Pro našeho zákazníka působícího v oblasti polovodičového průmyslu, který se velmi silně orientuje na zákazníky a pracuje s technologiemi šetrnými k životnímu prostředí, hledáme nové kandidáty pro různé procesní oblasti (testování plátků, plazmové procesy,...