Praca Jako Opiekunka na Terenie Niemiec

vor 2 Wochen

Eschershausen, Deutschland Felizajob Opieka Osób Starszych i Usługi Opiekuńcze Vollzeit

**1350 Euro netto/m-c**

**Miejsce pracy**: Eschershausen 37632 (Dolna Saksonia)**Wyjazd**: 14.04.2024**Długość kontraktu**:8 tygodni**j. niemiecki**:podstawowy**Osoba potrzebująca opieki**: KobietaOpublikowano 26.03.2024 | Nr Oferty 8432

**Premie i bonusy**
- Polecenie opiekunki- Zyskaj **50 euro**
- Polecenie rodziny niemieckiej- Zyskaj **150 euro**
- Przejście z innej firmy- Zyskaj **50 euro**
***1**

**Podopieczny**
- Osoba podopieczna**:Kobieta**
- Wiek**:83**
- Waga**:110**
- Wzrost**:175**

Seniorka jest cichą oraz bardzo przyjacielską osobą. Starsza pani choruje na początkową demencje, przez co występują problemy z orientacją w czasie i przestrzeni, a także zanik umiejętności rozpoznawania rzeczy i osób. Starsza Pani choruje również na artrozę oraz cukrzyce. Ważna jest pomoc w przejściu z łóżka na wózek inwalidzki. Do wsparcia jest dostępny podnośnik. Trzeba pamiętać o regularnej wymianie pieluchomajtek ze względu na problem z utrzymaniem moczu. Dzień zaczyna się około godziny 6.30, a kończy około godziny 19.30. Podopieczna przesypia całe noce.
- Wózek inwalidzki- Mieszkam sama**Schorzenia**

łóżko specjalistyczne

wózek inwalidzki

podnośnik pacjenta

mata odelżynowa

**Pomoce medyczne**

artroza

demencja początkująca

cukrzyca

**Wymagania**:

- Z doświadczeniem w opiece- Z referencjami**Obowiązki**:

- Gotowanie- Sprzątanie- Wizyta u lekarza- Organizacja zakupów- Organizacja czasu wolnego- Pomoc w spożywaniu posiłków- Zmiana pieluchomajtek- Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu- Asekuracja- Transfer- Pielęgnacja ciała- Higiena**Dodatkowe informacje**

Starsza pani mieszka samotnie w domku wolnostojącym na terenie miasta. W pobliżu mieszka najbliższa rodzina, która stara się odwiedzać podopieczną raz w tygodniu. Mile widziane, aby opiekunka była osobą empatyczną oraz wyrozumiałą.

**Do dyspozycji opiekuna**
- Własny pokój- Internet- TV**Oferujemy**:

- Wysokie wynagrodzenie- Wynagrodzenie wypłacane raz w miesiącu- Bonusy- Formularz A1- Kartę EKUZ- Dodatkowe ubezpieczenie- Wyżywienie- Zakwaterowanie- Przejazd- Wsparcie 24/7 koordynatora